За компромисите...

  • 2 140
  • 43
Разделихме се на връх Нова Година. Той опита да говори с мен, но тогава бях побесняла от гняв и обида и го оставих да се изнесе...
просто не му подадох ръка, не направих нужният компромис...

Сега късно ли е?  Cry
Виж целия пост
# 1
Не!
Бъди искрена, и ако го обичаш, му го покажи.
Стискам ти палци   bouquet
Виж целия пост
# 2
Зависи от причината за раздялата и от желанието и на двамата да направите компромис.
Виж целия пост
# 3
Зависи за какво си му посочила вратата.
Виж целия пост
# 4
И аз казвам, че зависи от причината.Ей, колко пъти съм пъдила мъжа си от къщи и съм му казвала, че искам да се развеждаме, но той знае, че след половин час ми минава и не се изнася.Караме се за глупости, породени изключително от намесата на трети лица.
Виж целия пост
# 5
Скарахме се заради най голямата глупост на света.

Обидно ми стана, че майка му ни подари за Коледа много стар сервиз, който беше прашен, мръсен и в опаковка от преди векове. Аз нищо не казах, издразних се на неговата реакция и нейната инициатива, после се оплаках във форума тук за тъпия подарък и той го е прочел... и се почнаха обвиненията...
Виж целия пост
# 6
Сдобрете се,и не се карайте заради роднини,ако искате да сте заедно.
Виж целия пост
# 7
Щом се е стигнало до там да се разделите и  то пред такива празници, явно нещо във връзката не е наред  и да се връщаш назад няма да е най-добрия вариант. Явно си имала основателна причина, за кажеш на човека до теб да си тръгва и е добре да прецениш плюсовете и минусите пред евентуално сдобряване. По -добре да страдаш сега,отколкото същото да се повтори пак и пак...
Сега видях причината за спора ви.....Егати и причината Shocked Моята свекърва ми подари   тепсия....Ми зарадвах се....поне се е сетила жената.....има такива дето не се сещат и да честитят празника,а какво остава да подарят...
Виж целия пост
# 8
 Shocked
Виж целия пост
# 9
Глупачка си, но си го знаеш.
Защо изобщо се оставяш емоциите да
надделеят над разума. Виж какво става.
А що се отнася до компромисите, късно е
вече, на твое място не бих правила и опит
да възстановявам връзката, но аз съм горда.
На тебе, ако не ти пречи, му падни на колене.
Или ще остане, без да ти каже нещо, или ще
ти се изсмее и ще остане, или ще ти се изсмее
и ще си тръгне, или ще си тръгне, мълчешком.
1:4. Готова ли си?
Виж целия пост
# 10
....да кажеш на човека до теб да си тръгва и е добре да прецениш плюсовете и минусите пред евентуално сдобряване. По -добре да страдаш сега,отколкото същото да се повтори пак и пак...

не съм му казвала да си тръгва... той го реши, после съжали, но аз не го спрях от инат
Виж целия пост
# 11
Глупачка си, но си го знаеш.
Защо изобщо се оставяш емоциите да
надделеят над разума. Виж какво става.
А що се отнася до компромисите, късно е
вече, на твое място не бих правила и опит
да възстановявам връзката, но аз съм горда.
На тебе, ако не ти пречи, му падни на колене.
Или ще остане, без да ти каже нещо, или ще
ти се изсмее и ще остане, или ще ти се изсмее
и ще си тръгне, или ще си тръгне, мълчешком.
1:4. Готова ли си?
Малеее,Лиске,изяде жената....Ама си права!
Виж целия пост
# 12
Щом се е стигнало до там да се разделите и  то пред такива празници, явно нещо във връзката не е наред  и да се връщаш назад няма да е най-добрия вариант. Явно си имала основателна причина, за кажеш на човека до теб да си тръгва и е добре да прецениш плюсовете и минусите пред евентуално сдобряване. По -добре да страдаш сега,отколкото същото да се повтори пак и пак...
Има хора,които са прекалено емоционални и от мухата правят слон.И точно когато обичаш силно,можеш да проявиш тази силна емоция,да блъснеш вратата,да изгониш някого,той да си грабне куфарите.Трябва да се вземе под внимание и възрастта на участниците в тази серия.Петрова,хладният разум не означава винаги прекрасен живот.Ако мъжа ти не си тръгва при скандал,може просто да го мързи,да не желае да си развали спокойствието,ако не се карате има вероятност да не си говорите и тн...Не давай такива погрешни съвети,че току виж някой ти се вързал.Надявам се авторката да прояви поне този път здрав разум.
Виж целия пост
# 13
Е, щом за подобна глупост /някакъв сервиз/ сте стигнали до раздяла и изнасянето му точно по празниците... просто сте си търсили повод.
Виж целия пост
# 14
Най-малкото което можеше да направиш е да излезеш от форума с ИЗХОД ...
Съжалявам ...дано се оправят нещата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия