проблеми с акането

  • 583
  • 13
Здравейте мами,
синът ми е на 11 дена и цяла нощ ни побарка от плач,храни се само с адаптирано мляко(нан ха) и трудно ходи до тоалетна.Кажете какво да му давам за да се изхожда по лесно,страх ме е от надуване да не получи херния. smile3518
Виж целия пост
# 1
От колко дена не е акъл?можеш да му направиш клизма ако не знаеш как пусни търсачката има много теми,на нас клизмата не ни действа и давам дуфалак
Виж целия пост
# 2
Възможно е това да са колики. Пробвай да смениш млякото, но все пак се консултирай с педиатър. Чувала съм, че Фризолак запича, но с Нан не съм имала опит. Моят син все още пие Аптамил. Не е имал подобни проблеми.
Виж целия пост
# 3
клизма ако не можеш извикай педиатърката си у вас,тя е длъжна да дойде и да ти покаже как става и да види дали нетрябва да и даваш и нещо друго както е написала жената преди мен.аз имах такъв проблем и си извиках педито у нас.
Виж целия пост
# 4
По вероятно е да са колики.Два до три дена неакане се приема за нормално,но ако са повече дните може да му направиш клизма или да се консултираш с педиатърката си(ако тя прецени,че има проблем може да Ви смени АМ,моят син по такива причине е се дохранва с АМ-Фризовом-против запек и колики)
Виж целия пост
# 5
Това са колики. Давате ли някакви капки против колики?
Сменете млякото.За хернията-вземете от аптеката лепенка за пъпче и я залепете.
Не ви съветвам да правите клизма.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23443.0

Ето линк към най-често обсъжданите теми  на подфорум Хранене с АМ.Има много подробна информация по всякакви въпроси.
Виж целия пост
# 6
аз ако съм на твое място веднага ще се обадя на педиатъра.бебето ти е само на 11 дни!!!
Виж целия пост
# 7
 В болницата го хранеха с Нан 1 и в къщи продължихме няколко дена на нея и след това я сменихме с Нан хипоалергенна.незная честата смяна на хуманите дали няма да му се отрази зле а ми се иска да я сменя с милумил понеже ми казаха че не запича.Консултирах се и с педиатъра но ми се иска да чуя и други мнения от личен опит. baby_neutral
 
Виж целия пост
# 8
От колко дена не е акъл?можеш да му направиш клизма ако не знаеш как пусни търсачката има много теми,на нас клизмата не ни действа и давам дуфалак
клизмата с термометър в дупето
Виж целия пост
# 9
До 3 дни е нормално, ако са повече е притеснително. Мисля че правилно се насочваш към Милумил.
Виж целия пост
# 10
Същото ни се  случи,но на 28-я ден.Див рев от запек от НАН ХА-гадна,смърдяща храна.Извикахме бърза помощ и и направиха клизма.Сега сме с Аптамил Комфорт,който е специално срещу запек и колики.Нан е хипоалергичен,но и обогатен с много желязо,което прави адски запек.Аптамила е гъстичък и мирише приятно и даже е вкусен.Консултирай се с педито и не мъчи детето.Успех! newsm10
Виж целия пост
# 11
нас пък Аптамила ни запече
но за сега поддържам фронта с чай на ХИПП за храносмилане , от време на време сок от круша и  масаж с мехлемче за коремче на Бейбинос вкл. притискане на коленцата към коремчето.
И понеже бебока е много малък изключваш сока и пробваш другите две неща.
А, и по-топлата водичка на коремчето върши понякога работа.
Виж целия пост
# 12
Аз правих масажче на коремчето, докато е потопена в коритото с малко по-топла водичка, леко натискаш коремчето с кръгови движения по часовниковата стрелка поне за 5-6мин... само това ни помогна. Hug
Виж целия пост
# 13
Смени АМ ние сме с Хип и нямаме проблем,но за НАН знам че запича.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия