Нокти с гел или акрил-отзиви

  • 51 085
  • 65
Интересувам се от това кое е по доброто тъй като чух над 100 различни мнения.
Каква е всъщност разликата
Виж целия пост
# 1
Моти нокти са с гел, всъщност незнам каква е разликата между двете.Лично съм много доволна, ходя веднъж на 3 седмици на поправка, а лакът ми ми издържа около 10 дена. С това, пестя доста време по отношение та поддържането на ноктите си.доволна съм като цяло.
Виж целия пост
# 2
Според мен акрил! По здрави са.
Виж целия пост
# 3
А без лак кои са наи естествени
Виж целия пост
# 4
Може ли един тъп въпрос? Crazy Какво е едното и какво другото? Embarassed
Виж целия пост
# 5
Според мен гел много повече издържат от акрила.била сам 1 година с гел и бях много доволна  с акрил издържах само един месец защото много повече се чупят и ги махнах.и двете много съсипват ноката и то много.
Виж целия пост
# 6
Някъде бях писала по темата, че няма много разлика между двете, особено що се отнася до увреждането на ноктите, не се заблуждавай...По мои наблюдения гелът стои по-добре
Виж целия пост
# 7
Гелът е ужас,не съм доволна хич, постоянно ми се отчупваше по крайщата, лакът не ми издържаше бъобще.
Виж целия пост
# 8
Е тотално се обърках newsm78
А откъде да видя снимки на хокти с акрил и гел но без лак , някой знае ли? Да видя кое е по естествено
Виж целия пост
# 9
просто много зависи от това кой ти го поставя, ако е добре поставено, няма много разлика между двете
Виж целия пост
# 10
Гел - с него съм от над 5-6 години. Лакът ми издържа 3 седмици, на което време ходя и на поддръжка.
Виж целия пост
# 11
Гелът е ужас,не съм доволна хич, постоянно ми се отчупваше по крайщата, лакът не ми издържаше въобще.
Според мен или маникюристката ти не знае как се поставя правилно гела или работи с боклуци- ако не обезмаслява добре ноктите няма как гела да издържи дълго.
Ходя с гел от години и съм много доволна.Обикновено съм с перманентен френски маникюр и не ми е нужен лак, но и да си направя апликации издържат до следващата поддръжка, стига д ане ми писнат.
Акрила вреди повече, аз лично не съм му фен и ти препоръчвам да си направиш обикновен гел.
Виж целия пост
# 12
A  коя фирма да избера- ОПИ или Стар нейлс?
Гелът прозрачен лие- т.е. нокъта прозрачен ли е?
Виж целия пост
# 13
Мен ме правят с розов на Стар нейлз, но на нокетът изглежда прозрачен.
Виж целия пост
# 14
    Наистина  много  зависи  кой  и  как  ще  ти  направи  ноктопластиката.  По принцип  гелът  стои  по  естествено   от  акрила .
Относно това  че  и  двете  съсипват  ноктите  -  не  е  вярно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия