Препоръчайте ни педиатър в Люлин

  • 591
  • 4
Мили мами, моля помогнете на моите приятели с бебе на една седмица, на които им се налага да се преместят от единия край на София в другия. Ще живеят в Люлин 3. Нямат познати там, които да им препоръчат педиатър.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Точно тази тема за педиатър в Люлин се пуска явно всеки месец.Пусни търсачката на здравния форум,няколко са темите.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: biliana333
Точно тази тема за педиатър в Люлин се пуска явно всеки месец.Пусни търсачката на здравния форум,няколко са темите.

Извинете, ако съм досадила, но понеже не  ме е засягало и не съм обърнала внимание. Ще потърся с търсачката, но ако някой иска все пак да пише...
Виж целия пост
# 3
Не си досадила,не ме разбирай така Sad Имах в предвид,че там темите са изчерпателни-отнасят се за различните части на Люлин.
Виж целия пост
# 4
Д-р Мишева, в 12 ДКЦ. Не знам дали ще ти е удобно обаче. Аз горещо я препоръчвам на всичките си приятелки. Има мами, на които педиатрите са в Медива, тя ти е по-близко. Ако се заинтересуваш от д-р Мишева ще ти пусна на ЛС координати. Дано да приема нови пациенти, виж за това не съм сигурна, но ти може да опиташ... Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия