Аксесоари за коса

  • 713
  • 7
Здравейте, спешно трябва да намеря някакъв що годе сносен аксесоар за коса - фиба с цвете кала накрая. За съжаление и по сватбените магазини в София няма, а в нета не мога да намеря.  Cry
Ако някой е засичал някъде нещо подобно може да ми драсне някой ред.


П.С. Поздрави на именниците!!!
Виж целия пост
# 1
сносен аксесоар....или точно зададеният - с цвете кала?
Виж целия пост
# 2
Искам да намеря с кала, видях по магазините какви ли не рози и маргаритки, но изпълнението им е под всякаква критика. И тъй като съм страстен фен на калите съм си навила на пръста, че точно това търся, за съжаление, не намирам.  Confused
Виж целия пост
# 3
има страхотни аксесоари за коса в сватбен салон Shu-Shi на Витошка. Поръчват се по каталог, ако ги нямат. Направо са като бижута. Но не си спомням дали имаше като кала newsm78. Там са най-красиви и са много  модели.
Виж целия пост
# 4
Ако не намериш - на сватбата сложи истинска в косите си - ще бъдеш неотразима.   bouquet
Виж целия пост
# 5
Много добра идея.
Виж целия пост
# 6
Ако не намериш - на сватбата сложи истинска в косите си - ще бъдеш неотразима.   bouquet

Честно да ти кажа, вече си мисля, че точно така ще направя, защото няма такова "нещо" по магазините  Laughing
Виж целия пост
# 7
Мила, според мен това е най-добрата идея. Има фиксатори за цветя, които няма да му позволят да увехне Wink Освен това мисля, че колкото и да търсиш по-съвършено от истинското цвете няма да намериш. Моя френдка беше с естествени цветя на бала и подобна огърлица. Беше божествено Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия