Вградено казанче - къде в София и цени?

  • 3 203
  • 4
Здравейте,

Не съм от София, но ще идваме към края на седмицата за два дни и тъй като имаме да пазаруваме доста неща /в нашият град е значително по-скъпо/... опасявам се, че няма да ни стигне времето и за това прибягнах до пиша тук, за да ме ориентирате.

Благодаря Ви   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ние скоро си сложихме такова. Общо взето ги има във всеки магазин за обзавеждане на баня. Ценивоия диапазон е доста голям. Нашето го взехме от едно доста добре заредено магазинче в квартала - Младост4. Излезе към 300лв. Като това беше една от най-приемливите цени.
Виж целия пост
# 2
 "Топливо" са вносителите на Grohe.  Нашите са от там, на промоция бяха към 300 и малко заедно с бутона. Иначе по магазините за бани им слагат сериозни надценки. Магазинът им в София е на Солунска, като тръгнеш от пл. Славейков към бул. Витоша по десния тротоар,съвсем в началото. Има и до Японския, но ми е трудно да го обяснявам. Виж тук:
http://www.toplivo.bg/home.php?url=aboutus.htm
Виж целия пост
# 3
Зависи какво точно казанче ти трябва:
- Ако стената зад него е стоманобетонна или панелна, спокойно може да си купиш такова за монтаж на стена - значително по-евтини са от другите.
- Ако е тухлена или гипскартон е препоръчително да си вземеш с крака за монтаж към под (те могат и към стена). Ако се монтира към гипскартонна стена, задължително се укрепва с усилени профили.
- По принцип има и за ъглов монтаж.

Нашето е Viega. По принцип и във фирмата, в която работя, монтираме такива. Grohe същo сме монтирали. И те са добри. Мисля, че те бяха малко по-дълбоки, но не съм съвсем сигурна, то зависи и от конкретния модел. Иначе "Топливо" наистина имат най-добри цени на Grohe. Geberit не са особено качествени.

Eдно стандартно казанче за подов монтаж с обикновен бутон излиза около 300лв.

Иначе за магазин, зависи къде ще обикаляте в София.
В "Практикер" и в "Бриколаж" май имат по няколко модела. Ако ходите към Дианабад или Студентски град, ви е удобен "Юроком 2000".

Успех в пазаруването и в монтажа! Wink
Виж целия пост
# 4
Много Ви благодаря, момичета!
Спестихте ми време с отговорите си. Дано не се върнем с празни ръце Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия