Моето второ странно забременяване!

  • 5 571
  • 44
Мисля, че темата си е за тук. Ей така, за да видят всички момичета, които се надяват, че хубавите неща стават... странно Grinning
Малко предистория - предната ми бременност се реализира в аменорея. Един месец нямах цикъл и после съм забременяла с овулацията от следващия(следях основно цервикалното течение). Бебето го "хванах" с тест още на третия ден от зачеването.(не се шегувам). Два дни по-късно бях на преглед и се видя петно някъде може би в тръбата около десния яйчник. Докторът ми беше доста удивен, но все пак ме прати у дома за една седмица като едно от предположенията, което изказа беше за евентуална извънматочна бременност. Както и да е седмица по-късно имах плодно сакче, което отговаряше на 5 г.с., а седмица по-късно имаше и сърдечна дейност. И после.... Сияна Heart Eyes
Сега - от няколко месеца опитваме да си направим второ бебе. Засичам овулации, правя календари... нищо. На 15 ноември миналата година ми беше посленият цикал. Чаках следващия на 13-ти декември. Но той не дойде. Уточнавям - същия месец бяхме пропуснали всички възможни фертилни дни и правихме секс някъде декември. Бях сигурна, че този месец НЯМА как да съм забременяла. Но като закъсня си рекох - айде да си направя тест, че да не съм валат откъм тестове този месец Wink Купих. Втората черта се появи след няма и минута. По-бледа, но факт. 5 дни по-късно си записах час за преглед с тайната надежда овулацията ми да е била току след цикъла и да съм забременяла, и да се види сакче. Да, ама не! на 20-ти декември матката беше празна и странно изглеждаща. Докторът, понеже вече знаеше с кого си има работа, се въздържа от всякакви предположения. Каза - да изчакаме и да видим след Нова година. Днес вече се видя ембрион с големина за 6-та седмица и едва различим, но различим пулс Heart Eyes Grinning По общи сметки терминът ми ще е за около 7-ми септември, а съм забременяла някъде около 10-ти декември. И на ум можете да сметнете при 28-дневния ми цикъл каква идиотска овулация съм имала Crazy
Та, пиша това, за да знаете - човек забременява когато трябва Grinning а не когато иска Rolling Eyes
Но ако и третия път забременея по този идиотски начин ще кандидатствам за к.никата на Гинес! И докторът ми обеща да се яви като свидетел. Днес се смяхме и изчислявахм, и пак се смяхме... много обичам да ходя при този човек Heart Eyes
Успех на всички и - Чудеса има! Трябва само да ги искаме силно Hug
Виж целия пост
# 1
Честитка, Патиланче!  Hug
Виж целия пост
# 2
Честито baby_neutral
 Лека бременост Peace
Виж целия пост
# 3
ЧЕСТИТО!  bouquetЕ това се казва-хубава новина!!!!
Дай боже всекиму..........
Виж целия пост
# 4
ГОЛЯЯЯМО ЧЕСТИТО!!!   bouquet
Лека и спокойна бременност!
Виж целия пост
# 5
Честитоооо...  bouquet
Виж целия пост
# 6
Браво патиланче много се радвам за теб май ще си правим компания в отчетни защото по мои груби изчисления и аз така около 14 декември съм забременяла така че и аз ще съм най-вероятно септември само че още нямам дата но другата седмица ще видим дали ще ми определят и аз съм от ненормално забременелите Peace
Виж целия пост
# 7
Та, пиша това, за да знаете - човек забременява когато трябва Grinning а не когато иска Rolling Eyes
...
Успех на всички и - Чудеса има! Трябва само да ги искаме силно Hug
Много си права за това!
Честито ти ембрионче!Лека и не чак толкова странна бременност ти желая!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Асьоооо знаех си аз Heart Eyes Много те обичам и честита ти точка. Лека и безпроблемна бременност и като ти гледам цвета на лентичката на мъжко ли се надяваш Mr. Green
Страшно много се радвам. Hug
Виж целия пост
# 9
Е ха честита ти бременност Hug Много лека и безпроблемна Hug
Виж целия пост
# 10
Каква точка, мъри, Херолинче, То цял боб беше ooooh! Мъжко ще е от всякъде Peace Точка беше Сияната - една такава нежничка, пък това - бобче Grinning От където и да го погледнеш - мъжко Naughty
Виж целия пост
# 11
Каква точка, мъри, Херолинче, То цял боб беше ooooh! Мъжко ще е от всякъде Peace Точка беше Сияната - една такава нежничка, пък това - бобче Grinning От където и да го погледнеш - мъжко Naughty
И викаш едно а  Whistling да не са две  Mr. Green Ако ми дадеш едното аз ще ги родя...нали знаеш, че съм бърза там Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Тц, едно е. И аз карах доктора да види две, ама той човекът си знае - едно е и това си е! Ще трябва да затретим явно Grinning Пък може третото да излязат две Mr. Green и тогава Иван ще се самоизпрати в клиника или санаториум ooooh! Laughing
Виж целия пост
# 13
Ванката е голям сладур Heart Eyes
И аз все питах докторката...едно ли Mr. Green тя милата все търсеше второ ама нъцки Mr. Green
Виж целия пост
# 14
  bouquetЧЕСТИТО  и нека чудесата не спират да те спохождат.  bouquet
 лека и безпроблемна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия