слагане музика на кола - Къде?

  • 8 647
  • 10
Здравейте татковци! Едно въпросче. Имаме си нов АУтомобил, ама си нямаме музика към него. Искам да изненадам мъжо и да сложа, но идея си нямам какво да гледам и към кого да се обърна за таз дейност! Особено ме гложди въпроса с колонките. Моля да ме осветлите с инфо  Praynig
Виж целия пост
# 1
Това са твоите хора
Виж целия пост
# 2
Ползвали сме услугите на  Toyaga. Много сме доволни.  Последно сме им били клиенти преди 5-6 месеца. Все такива професионалисти са си Wink Препоръчвам ги.
Виж целия пост
# 3
Още не съм ходил при тях, събирам пари... ама аз съм много претенциозен за звук и не се обичам много с хай-фисти сигурно ще е нещо къстъм мойто да мога да работя и в колата когато ми се наложи. Ама още не съм се решил. но ги хвалят.
Виж целия пост
# 4
ОК! Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 5
МолиФ!
успех и да кажеш после как са се справили, но помисли за здравето си и слуха ако ще се возиш в тази кола, че тия са малко маниаци.
Виж целия пост
# 6
А поставят ли касетофони, които не са закупени от тях?
Виж целия пост
# 7
А поставят ли касетофони, които не са закупени от тях?
Да, става за 5 минути.
Виж целия пост
# 8

 Peace
Виж целия пост
# 9
  bouquet
Виж целия пост
# 10
За мен няма по-качествен звук от този, който дават JBL и Harman Kardon. Постепенно всички музикални системи вкъщи и колите ни ги заменихме с тях. Но имат един минус - не са никак ефтини. Ако търсиш нещо по-ефтино, хубави системи (така ли се казва  newsm78) за коли имат и Sony, но звукът им не е така чист и ако обичате наистина музика, определено развалят кефа от нея...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия