Добър педиатър в Банкя?

  • 2 440
  • 2
Моля, препоръчайте ми добър педиатър в Банкя. Терминът ми е 22 май. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
az vodia deteto pri d-r Dumanova. dovolna sum ot neia.
Виж целия пост
# 2
Аз бях при Думанова - отказах се от нея след като открих пневмония на дъщеря ми преди нея. В момента сме всички при д-р Стоименова. При нея се записах заради д-р Коцева, с която работят заедно, но след като 2 пъти ме разкарва за глупости с малко бебе по болници и поликлиники заради тъпия болничен лист, който трябва да ми издаде след раждането, реших че и нея ще я сменям. Да не ти казвам, че при първата консултация на сина ми, внимание му обърна само сестрата - докторката въобще не благоволи да му сложи една слушалка или да пипне фонтанелките - абе смотана история - няма да пиша повече, че се ядосвам.
Сега остана само да пробвам последната педиатърка, която има кабинет някъде на гарата, не в поликлиниката - и от юни месец възнамерявам да съм при нея - ще ти дем отзиви и за нея.
Абе както казва една позната - при която и да се запишеш все ще сгрешиш. Wink
Знаеш ли - аз ходя при педиатърките заради задължителните имунизации и за консултациите на децата, но когато са болни се обръщам към по-тесни специалисти. Най-често ги водя при д-р Бежкова - тя практикува частно, но пък е безпогрешна във всяко едно отношение.
Малко дълго стана, но това е мнението ми - малко се попрестарах в писането......... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия