голямо бебе и естествено раждане ?

  • 14 399
  • 67
    
Във връзка с темата "Колко кг се роди вашето бебе?" ми възникна следният въпрос :кои от вас са родили големи бебчета по естествен път и ако може някакви подробности  Heart Eyes
На мен ми предстои тия дни да раждам първото си дете,а според ехографа вече е 3,700кг-мааалко големичко за моя таз Crazy.Смятам да се пробвам с нормално раждане и без епидурална(в АГ-то не я практикуват),та за  това ме вълнува  Thinking Наясно съм,че при всеки е различно,но все пак...
Виж целия пост
# 1
Аз родих секцио заради очите, но 6 часа след моето раждане моята лекарка изроди бебе тежащо 5390 грама и 58 см нормално

Майката беше с няколко шева само.

Важното е колко е голям вътрешния ти таз, така че твоят лекар най-добре ще прецени можеш или не да родиш нормално.
Виж целия пост
# 2
изроди бебе тежащо 5390 грама и 58 см нормално

Майката беше с няколко шева само.


#Crazy #Crazy #Crazy
браво на героинята

аз 2.250кг. ЕДВА родих нормално с 3 външни и безброй вътрешни
таз-17 см. Peace
Виж целия пост
# 3
Аз родих нормално с епидурална упойка дъщеря си,която беше 4.150 кг.,имах малко шевове,но всичко беше нормално  Wink ,не се притеснявай всичко ще е о.к.  Peace ,леко раждане ти пожелавам   bouquet
Виж целия пост
# 4
Синът ми се роди 4,ооо кг,нормално раждане,само с 2 шева Simple Smile.Но все пак всичко зависи от структурата,здравословно състояние и т.н.
Виж целия пост
# 5
Синът ми се роди 3870 г, естествено раждане, без упойка, без разкъсвания и без никакви шевове  Wink
Виж целия пост
# 6
Родих нормално, без епидурална и двамата си сина: 3 900 и 3 800.
Виж целия пост
# 7
Лелеее,много смели момичета имало !
Благодаря за подкрепата   bouquet
Виж целия пост
# 8
Родих напълно естествено тежаща 3700гр дъщеря Peace Имах шевове, незнам колко, но не много.
Виж целия пост
# 9
лекарка изроди бебе тежащо 5390 грама и 58 см нормално 
Shocked #Crazy
Ники се роди 3.600/54 нормално, много бързо (5ч-6ч от изтичането на водите, първо раждане) имах само 3 външни шева.
Много съм доволна от това как протече раждането Peace
Леко раждане ти желая Peace
Виж целия пост
# 10
Ами то зависи от много неща. Освен това ехографът какво показва е едно, а каква е истината съвсем друго. Часове преди раждането ехографа показваше 3,600, а се роди точно 3,000.
Но с моя таз - 17, така и не слезе изобщо в малкия таз, така че всичко си е относително.
Виж целия пост
# 11
И аз родих дъщеря си / 4,060кг и 53см. /  нормално, без упойки за 2часа. Имах няколко шева, но се възстанових бързо.
Леко раждане и късмет от мен.  Hug
Виж целия пост
# 12
Аз родих нормално с епидурална, бебето ми тежеше 3,900, 52см  (а и на мен ми бяха казали че съм с тесен таз); бях и с епизиотомия. Аз лично май имам доста нисък праг на болка тъй като въпреки че бях с упойка се гърчех и ревях с глас от болка.... не бих си и помислила да раждам без упойка при второ раждане.
Иначе колко точно ми е беше таза не знам, но преди да забременея тежах 52кг при ръст 169см.
Виж целия пост
# 13
Родих нормално дъщеря си - 3700кг. Нямам шевове, само три щипки ми сложихи и на 5 ден ми ги свалиха. Но при всеки е различно.
Виж целия пост
# 14
Две мои познати раждаха нормално без упойки големи бебета - едното 4100гр, другото 4300гр.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия