Помощ имам много пъпки по лицето-как да ги премахна

  • 33 492
  • 118
Здравейте ,имам много пъпки по лицето все едно съм в пубертета Sad как мога да ги махна кажете ми нещо ефикасно,чух от една приятелка че лицето може да се изчисти с лазер но не знам на козметик ли се ходи или при дерматолог и колко пъти се ходи ,колко струва една такава процедура Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Може би е по-добре да отидеш на дерматолог  newsm78 преди лазера
Виж целия пост
# 2
Може би е по-добре да отидеш на дерматолог  newsm78 преди лазера

 Peace
Виж целия пост
# 3
При всички положения отиди на дерматолог!
Препоръчвам ти д-р Лиляна Маркова! newsm10
Аз отидох при нея миналата зима, защото имах пъпчици. Прочетох в някакъв форум за нея. Наистина е невероятен специалист. Не лекува като останалите дерматолози с конвенционалните и актуални лосиони ,с които кожата ти свиква и след време започват да не ти действат. Изписва индивидуалини маски за лице, които се правят в аптека по рецепта-с хума и други лековити съставки. На мен страшно ми помогна. Сега нямам проблеми, но въпреки това от време на време ползвам маската, за да ми се чисти кожата. Laughing
Успех!
кабинета е на Фр.Нансен-мисля,че на номер 15
Виж целия пост
# 4
Потърси инфо за най-новата технология за лечение на акне - PTF - консултирай се с дерматолог
Виж целия пост
# 5
   Задължително  се  консултирай  с  дерматолог ,  който  да  те  насочи  и  към  други   мед.  специалисти .
Вероятно  трябва  първо  да  се  определи  от  какво  естество  са  ти  пъпките  и  тогава  да  се  лекуват .
В  никакъв  случай  не  рискувай  с  козметик .
Виж целия пост
# 6
Защо не пробваш със Зинерит-върши чудеса.....
Виж целия пост
# 7
Зинерите е добър наистина! Peace
За др Маркова - преди време бях ходила при нея - и ефекта беше само докато ползвах мазилата й, след няколко месеца - пак старото положение. Честно казано и аз се интересувам напосредък от лазерните терапии за лице, но още не съм се ориентирала конкретно, защото има доста и различни процедури...
Виж целия пост
# 8
Както съм писала и преди и аз имах такъв проблем преди няколко години.
Не ми помогна нито дерматолог,нито козметик,нито всичките мазила и лекарства от аптеката и медицинската козметика.
След много лутане единственото,което оправи кожата ми бяха трите стъпки на Клиник+още едно тяхно мазило в малка тубичка специално за пъпки/с него се капва съвсем малко върху всяка пъпка,ама моите бяха толкова много,че си го нанасях върху лицето направо/.

Не е много евтин вариант,но си струва/всъщност като се замисля колко пари бях хвърлила преди това за лекарства и други козметики,които ми бяха предписани едва ли е толкова скъпо/.Съветвам те ако все решиш да се спреш на това да си ги поръчаш от Ягодката,защото козметика Клиник,която ползвах след това,но беше купена от БГ ми се стори ...как да кажа...не толкова добра,колкото тази,която имах от Щатите.Пак имаше ефект,но аз лично откривах разлики.
Успех!
Виж целия пост
# 9
Съвсем наскоро и аз имах проблем с пъпчици по лицето, ходих при дерматолог, изписа ми - Zineryt, а след него да мажа с Diacneal на Avene. Много бързо ми се изчисти лицето от пъпчиците.

Но все пак всичко си е индивидуално, по- добре отиди на дерматолог, отколкото да купуваш на посоки разни мазила.
Виж целия пост
# 10
консултация с дерматолог!
Виж целия пост
# 11
да нямаш проблеми с хормоните ?
Виж целия пост
# 12
Вече повече от 3 месеца се лекувам при докотр Маркова, но няма никъкъв ефект/ама аз нали съм си упорита/. В момента издирвам друг дерматолог. Моля да препоръчате някой, от който сте доволни! Мерси предварително!
Виж целия пост
# 13
Съвсем наскоро и аз имах проблем с пъпчици по лицето, ходих при дерматолог, изписа ми - Zineryt

А какъв е този препарат. Предполагам се продава в аптеките?
Виж целия пост
# 14
Съвсем наскоро и аз имах проблем с пъпчици по лицето, ходих при дерматолог, изписа ми - Zineryt

А какъв е този препарат. Предполагам се продава в аптеките?

Това е разтвор със съдържание на антибиотик и цинк, който подтиска растежа на бактериите, които предизвикват появата на пъпки.

Има го в аптеките и като чета доста дерматолози го изписват за пъпки, може би е някакво стандартно лечение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия