За Албена едно питане

  • 1 578
  • 19
 Сори, ама ми е лятно.  Пак на Албена мисля да отидем, обаче бройката е вече различна, та се чудя какъв бюджет да приготвя. Как ще  таксуват и настанят 3 възрастни и 2 деца под 12 год. в 3/4*по с-мата AI?
Виж целия пост
# 1
От любопитство ще следя отговорите по темата. Преди две години за последен път почивахме в комплекса. Бяхме с две деца и ни настаниха в двойна стая с разтегателно диванче - децата трябваше да спят заедно, а бяхме говорили за "фамилна стая". Посрещнаха протестите ни с предложение да сложат в стаята още едно легло. Чудя се, ако се бяхме съгласили, къде щяха да го поберат? newsm78
Виж целия пост
# 2
Това ми звучи направо невероятно, в кой  хотел се случи?  Нас - двама възрастни + едно дете винаги са ни настанявали в стая  с две легла - едното спалня, а другото достатъчно широко за още двама, за х-л Ком става въпрос. Но и там има малки стайчета, както  ги описваш ти.
Виж целия пост
# 3
Бяхме в Гергана - според мен има най-доброто местоположение от всички хотели: на самия плаж и в най-южния край на комплекса, далече от шумотевицата и приходящите туристи.
Макар че имам прекрасни детски спомени от Албена, повече там няма да почивам.
Виж целия пост
# 4
Таксуване - едното дете - на 50% от таксата за възрастен, второто - безплатно.
Настаняването - задължително е още в агенцията или офиса на Албена, където правите резервацията, да посочите, че искате фамилна стая и да проследите това да бъде отбелязано.
Ние досега сме ходили трима, нощували сме в стая с две единични легла и разтегателно диванче и в стая с легла персон и половина и единично, но съм виждала стаи с персон и половина, единично и разтегателен диван (по-скоро разтегателно кресло). Става въпрос за "Орхидея" и "Орхидея парк".

Впрочем, щерката е фен на разтегателните кресла и миналата година ля крокодилски сълзи, че нямало такова в стаята.
Виж целия пост
# 5
хотелите 3* определено не стават.
Евентуално 4*.
Виж целия пост
# 6
А аз изрично бях казала ТИХА стая , защото сме с малко дете , а те ни настаниха в стая , която гледа към басейна на х- Гергана  ooooh! а там се вихрят луди дискотеки .
На вторият ден вдигнах луд скандал и ни преместиха , но много се разочаровах ...
Да не говоря ,че им насипахме една камара пари ... За същите миналото лято бяхме в Океания клуб на Халкидики ...
Извън тези ми коментари -за почивка с деца бих избрала хотел Калиакра  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Таксуване - едното дете - на 50% от таксата за възрастен, второто - безплатно.
Това нещо ново ли е? Миналото лято за дете до 12 г. настанено в стая с двама  пълноплащащи възрастни не се плащаще нищо.
Виж целия пост
# 8
Питането на авторката беше за 2 деца до 12г.
Едното все още е безплатно, ама и двете да са гювеч си е чиста утопия. Laughing
Виж целия пост
# 9
Извън тези ми коментари -за почивка с деца бих избрала хотел Калиакра  Simple Smile

Според информацията на сайта в стаите няма климатик.
Виж целия пост
# 10
За Албена темата ще я следя с интерес.
За лято 2007 те просто ме Изумиха Shocked с начина си на ценообразуване.
Стана ясно, че доста французи са се отказали (впрочем, по френските сайтове отзивите за Албена са доста зле, смятат го за някакъв вид любопитно екзотично пътешествие за запознанство с нас, маймуните). И така, пуснаха промоция за месеците юли и август. Аз се обаждам в началото-средата на август на националното резервационно бюро и питам, може ли да ми дадете цени за септември? О, септември ще са си нормалните цени, промоцията е за юли и август! Продаваха септември по-скъпо върховия сезон! Това беше невероятно! Естествено, че не отидохме там.
Такова ценообразуване си е за учебниците.
Виж целия пост
# 11
Извън тези ми коментари -за почивка с деца бих избрала хотел Калиакра  Simple Smile

Според информацията на сайта в стаите няма климатик.
Така беше до преди 2 години .
Сега всички стаи са с климатик !
Виж целия пост
# 12
Питането на авторката беше за 2 деца до 12г.
Едното все още е безплатно, ама и двете да са гювеч си е чиста утопия. Laughing

Да де, ама едното е бебе и няма как да им ползва нито легло нито кухня.  Пак ли така ще таксуват?
Виж целия пост
# 13
Минзухар, това са условията в сайта им. Ако бебето е много малко и нищо от въпросните екстри няма да ползва, може би е добре да изпратиш запитване или директно да попиташ по телефона в техен офис:

тук
Виж целия пост
# 14
И аз имам един въпрос. Може ли да се резервира в самия хотел и дали цената е същата? Защото в някои хотели в други курорти, ако резервираш в самия хотел, цената е по-висока, отколкото през агенция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия