Спи настрани и се събужда подгизнал - моля за идеи

  • 1 174
  • 21
Здравейте. Момченцето ми е на 7 месеца, а от известно време започна да спи настрани (надясно) и по коремче. Проблемът е, че явно памперсът изпуска отстрани и сутрин се събужда много мокър. Пробвах разни видове памперси (Либеро, Хъгис, Памперс) - проблемът си го има. Вечер много се старая добре да обгърна отстрани коремчето и крачето (особено от дясната страна) - и това не помага. Пробвах да го преобувам нощем да не би да се препълва памперса, но явно не е това - просто изтича отстрани през сгъвката. А като си представя - сигурно е доста гадно да спи човек подгизнал  Sad
Имате ли някакви идеи какво да направя??
Виж целия пост
# 1
Пробвахте ли с по-голям размер?
Виж целия пост
# 2
Прoбвай с Molfix.
Виж целия пост
# 3
не ми се е случвало, но мисля че можеш да опиташ с памперс-гащички.
Виж целия пост
# 4
Синът ми също няколко сутрини се събуди мокър, установих, че памперсите вече са му малки. Взехме по-голям размер и вече нямаме такъв проблем.
Виж целия пост
# 5
И на нас се е случвало.Пробвай с по- голям размер.Ние сме на "памперс" и съм доволна.
Виж целия пост
# 6
Пробвай по-голям номер.
Виж целия пост
# 7
И аз мисля, че е от размера, не от марката Wink а памперс гащите са ужасни...по погрешка мъжът ми купи такива на либеро и точно при първото изпишкване му се намокряха дрехите на коремчето...особено ако пишата е сочела нагоре.....
Виж целия пост
# 8
не ми се е случвало, но мисля че можеш да опиташ с памперс-гащички.
Naughty

Другия вариант - Хъджис. тяхното закопчаване е малко по-различно.
Малкия също имаше този проблем, но вече спи по гръб и  не се подмокря.
Виж целия пост
# 9
не ми се е случвало, но мисля че можеш да опиташ с памперс-гащички.
Naughty

Другия вариант - Хъджис. тяхното закопчаване е малко по-различно.
Малкия също имаше този проблем, но вече спи по гръб и  не се подмокря.

Пробвала е и хъгис и либеро и памперс...надали е от марката....
Виж целия пост
# 10
да  - сега видях  Embarassed
то е ясно че не е от марката, но не може да го преобува или върти по цяла нощ.
Гащичките ще имат може би ефект.
Има и едни такива найлонови гащи за многократна употреба. Мисля са за приучаване към гърне. Аз не съм ги използвала обаче. Не съм им фен. Можеш да пробваш да ги слагаш над памперса за да не си мокри пижамката и да не изстива. Само незнам дали няма да се спари  newsm78
Виж целия пост
# 11
и ние сме така от скоро,но при нас не е от размера Naughty
Виж целия пост
# 12
 Привет!
 и ние имахме преди няколко седмици същия проблем.Ползвам памперси Еви бейби,видях че от тази марка се предлагат и нощни,купих и оттогава не съм имала проблеми.Пробвай няма да съжаляваш.
Виж целия пост
# 13
Привет!
 и ние имахме преди няколко седмици същия проблем.Ползвам памперси Еви бейби,видях че от тази марка се предлагат и нощни,купих и оттогава не съм имала проблеми.Пробвай няма да съжаляваш.
Thinkingразумно Stop
Виж целия пост
# 14
Благодаря на всички за отговорите!
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия