какъв пол искахте да е детето ви?

  • 3 859
  • 107
какъв пол искахте да е детето ви? и стна ли както искахте? а ако не е станало как реагирахте.

питам защото аз искам момиче и като си помисля че например мога да родя момченце и ще ми е много гадно защото въобще не искам момче.
 Sad
има ли такива като мен?
Виж целия пост
# 1
какъв пол искахте да е детето ви? и стна ли както искахте? а ако не е станало как реагирахте.

питам защото аз искам момиче и като си помисля че например мога да родя момченце и ще ми е много гадно защото въобще не искам момче.
 Sad
има ли такива като мен?

Има, но не си признават Wink Спокойно, в момента, в който си гушнеш бебето ще разбереш, че точно него си искала Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Искахме си момченце и бог ни дари с него!!!

какъв пол искахте да е детето ви? и стна ли както искахте? а ако не е станало как реагирахте.

питам защото аз искам момиче и като си помисля че например мога да родя момченце и ще ми е много гадно защото въобще не искам момче.
 Sad
има ли такива като мен?

Има, но не си признават Wink Спокойно, в момента, в който си гушнеш бебето ще разбереш, че точно него си искала Heart Eyes




И това е 100% вярно!!!
Виж целия пост
# 3
Исках момиче и родих момиче. Не знам как бих реагирала ако беше момче, но съм сигурна че щях да го обичам също толкова безумно силно
Виж целия пост
# 4
какъв пол искахте да е детето ви? и стна ли както искахте? а ако не е станало как реагирахте.

питам защото аз искам момиче и като си помисля че например мога да родя момченце и ще ми е много гадно защото въобще не искам момче.
 Sad
има ли такива като мен?

Има, но не си признават Wink Спокойно, в момента, в който си гушнеш бебето ще разбереш, че точно него си искала Heart Eyes
Що пък да не си признават? newsm78
Аз винаги съм мечтала да имам син. Въобще не исках да имам дъщеря, ама въобще. И всички, които ме познават го знаят. Със съпруга ми сме на едно мнение - искаме син и точка.
Пола на моето момче се видя чак в 7-ия месец, но аз бях убедена, че нося момче. Отнасях доста опити за дразнене на шега, че може да е момиче, но ние дори женско име не бяхме обсъждали.
Виж целия пост
# 5
Първия път страшно много исках момиче и Слава Богу имам такова.Втория път честно казано нямах предпочитания,но като разбрах,че пак е момиче ми стана много кеф( и да ми бяха казали момче пак щях да се кефя)
Виж целия пост
# 6
момче и момиче
имам момче,дона второто е момиче Peace
Виж целия пост
# 7
Тайно исках момче, въпреки че непрекъснато говорех, че няма значение. Имам син.
Виж целия пост
# 8
Поръчах си момче Peace
Виж целия пост
# 9
Исках момиче и родих момиче. Не знам как бих реагирала ако беше момче, но съм сигурна че щях да го обичам също толкова безумно силно

 Peace
Виж целия пост
# 10
Винаги съм искала да имам едно момче и едно момиче. С първото нямах предпочитания, но бях сигурна че ще е момче и то е момче.  Peace Сега искам момиче, но каквото дойде само всичко да е наред.
Виж целия пост
# 11
аз си мечтаех за едно момченце-и си го имам Laughing
Виж целия пост
# 12
Аз пък исках само да се роди живо и здраво-нямах никакви претенции за пола.
Имам момче.
Виж целия пост
# 13
каквото и да е да се роди живо и здраво това искам ,момче момиче, все ще си е нашето беже , което чакаме с толкова много любов.в началото си мислех че ще е момче,казаха момиче , квото дойде ,ще е нашата безумна и безгранична радост  Hug искам да го гушкам вече ,, да го целувам малкото сладко бебешоче  Flutter
Виж целия пост
# 14
Аз сякаш винаги съм знаела, че ще имам момиче... Благодаря на Бог за дъщеричката ми. Дори да беше момченце, пак щеше да е смисълът на моя живот, разбира се... Но тайничко винаги съм си мечтала за момиченце, с което да сме си приятелки, да си споделяме и т.н. Момчетата са ми някак чужди. Е, дано един ден разбера и какво е да си имаш и момченце  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия