The Body Shop

  • 10 162
  • 49
Някой поръчвал ли си е през сайта им www.thebodyshop.ch
Виж целия пост
# 1
Не съм поръчвала, но ползвам техни продукти, страхотни са!
Виж целия пост
# 2
тук имат магазини и имат и хубави не6та....
много съм доволна от това
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/browse/product_detail.jsp?pr … tegoryId=cat30038
и това
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/browse/product_detail.jsp?pr … tegoryId=cat30038
а племенника ми е доволен от това( против акне)
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/browse/product_detail.jsp?pr … tegoryId=cat30020
Виж целия пост
# 3
Аз имам лосиони за тяло,душ гелове и са страхотни,но предлагат и козметика.И съм си харесала нешо от козметиката.Не съм чувала да имат магазини в Бг. newsm78
Виж целия пост
# 4
В Румъния съм ги виждала,но нещо не ме грабнаха с цени.На тези цени мога да си купя по-добра козметика.
Може и да имат попадения ама там  в магазина трябва да разглеждам 2 часа.Сега ще разгледам сайта по-обстойно и може да си набележа нещичко. Whistling
Виж целия пост
# 5
Мисля, че няма възможност за доставка от въпросния сайт. Иначе съм ползвала цалата серия с чаено дърво и съм много доволна Peace, а някои лосиони за тяло имат толкова траен аромат, че мирисът върху кожата се задържа 24 часа.  Hug С други подобни продукти такъв ефект не съм постигала!
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм техни продукти и съм доволна.Надявам се скоро да открият магазин и в БГ- първа писта ще съм пред вратата. Grinning
Виж целия пост
# 7
Имам много техни лосиони, масла, че и декоративна козметика, ама ги няма тук за съжаление
аз от Щатите се зарибих и сега си ги купувам от Гърция редовно
за съотношение цена/качество са много добри  Peace
Виж целия пост
# 8
Не съм поръчвала от сайта, но съм голяма фенка на продуктите им. Ползвам съм доста от продуктите им, но все си поръчвам да ми ги носи сестра ми, която живее в чужбина. Ако има възможност за онлайн покупки съм там!
Виж целия пост
# 9
препоръчайте ми лосион или масло за тяло!!? На мен ми харесва серията Океанус...
Виж целия пост
# 10


Това ми е любимият лосион за тяло.
Виж целия пост
# 11
масло за тяло - това с шеа/карите - невероятен разкош!
Виж целия пост
# 12
Имат магазини и в Гърция. А иначе моят фаворит е кокосовото масло  Peace Няма някой, който да не се е влюбил в него, след като го е помирисал. И е трайно като парфюм  Peace
Виж целия пост
# 13
И аз съм много доволна от продуктите им:
Последно си взех един балсам за коса  Guarana и гел душ Папая - невероятни са.  Peace След измиване с гел душа, който съм го разредила със вода, защото е страшно гъст, аромата на папая се задържа върху кожата ми за доста часове.
izgarq6tata, какво искаш да си поръчаш?
Ето ти една карта къде по света имат магазини.
Виж целия пост
# 14
И аз отдавна чакам Бодишоп да дойдат в БГ! Любимите ми продукти са скраб за тяло ягода и маслото за тяло грейпфрут. Последно ми донесе една приятелка от Чехия един боди бъттър папая, обаче не ми харесва никак, сложила съм го в хладилника и така си и стои. Може би съм единствения човек на света, който не харесва и Уайт Муск, обаче това не е моя аромат определено. Декоративната козметика не е лоша, имам един убийствено блестящ розов гланц  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия