Колебая се между тоалетна вода и парфюм

  • 2 596
  • 25
Знам, че парфюмът е по-траен, но все пак струва ли си немалката разлика в цената според вас заради по-високото (относително) качество? Или тоалетна вода, която мога да си позволя в по-голяма разфасовка, ще ми свърши същата работа, защото ще пръскам по-често от нея? Така или иначе винаги си нося парфюма в чантата.
Благодаря предварително за съветите!  Hug
Виж целия пост
# 1
Зависи, за коя марка говориш и какъв ефект целиш, дали интензивен, ярък аромат (от ЕДП) или по-леко доловим (ЕДТ).

Има марки, които без друго са "леки" - там ЕДТ не върши особена работа...на прима виста ще посоча Пример жур (Н.Ричи).

Понякога има различия в ароматите м-у ЕДП/ЕДТ за една и съща марка дори.
Виж целия пост
# 2
Ето в тази тема вероятно ще ти отговорят изчерпателно!  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231511.0
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за бързите отговори. А по принцип говоря за Жадор.
Виж целия пост
# 4
За зимата е най-добре да си вземеш парфюм. По принцип предпочитам винаги да купувам парфюмите.
Виж целия пост
# 5
 Има тоалетни води, които са с по-тежък аромат и са трайни. Аз лично предпочитам парфюмите.
Виж целия пост
# 6
винаги взимам само парфюм
Виж целия пост
# 7
j'adore = EDP ALWAYS!   Peace
Виж целия пост
# 8
И аз съм за парфюма. Имам парфюм на Нина Ричи - Премиер Жур, сестра ми има тоалетната вода-има разлика.  Peace
Виж целия пост
# 9
Парфюм! Peace
Особено ако е Ж'адор-а...Мисля, че при него имаше разлика в мириса м/у ЕДП и ЕДТ в полза есте на парфюма Wink Но може и да греша newsm78
Виж целия пост
# 10
Ами прецени си според възможностите. Отиди в парфюмери и помириши/ пръсни и от двете и сравни.
Аз предпочитам парфюми, но имам и доста трайни води.
Виж целия пост
# 11
Парфюм  Peace
Виж целия пост
# 12
И аз съм за парфюм.
Виж целия пост
# 13
е то надали ще има някой ,който да напише,че не е за парфюма а за водата?! Thinking
Виж целия пост
# 14
Напротив, ако става дума за друга марка, напр. Very Irresistible Givenchy, определено съм за EDТ!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия