нуждая се от съвет

  • 788
  • 5
Здравейте, мамчета! Нуждая се от съвет и за това се бръщам към Вас. Бременна съм в 4-я месец, но все още не съм съобщила в службата, защото до скоро бях на трудов договор с изпитателен срок и както сами се досещате имаше голяма опастност да не ми подновят трудовия договор.  Въпросът е как да им го съобщя без да заподозрат, че съм си премалчала. Мисля да им кажа, че едва сега съм разбрала, но май няма да прозвучи обедително.Моля Ви ако на някоя от Вас се е случвало да разбере за бременността си доста по-късно да ми помогни със симптоми или пак ако Вие имате някаква идея споделете я с мен. Ще съм много благодарна ако измислим нещо заедно.
Виж целия пост
# 1
Аз също казах в 4ия месец, никой не ме е разпитвал защо чак тогава казвам. Принципно можеш да кажеш, че си съобщила на всички, дори на роднините си, чак сега, след като са минали първите 3 месеца.
Виж целия пост
# 2
Аз пък ще ти дам друг съвет. Недей да казваш ей така, а занеси медицинско (гинеколога ще ти даде). Ако се страхуваш за мястото си е възможно да намерят начин да те уволнят и ако нямаш документ да докажеш, че си съобщила, че си бременна увисваш.
Виж целия пост
# 3
Няма нормативен документ, където да е указан срок, до който трябва да кажеш на работодателя.

А и не всички разбират мигновено още на първата седмица. Laughing
Моя близка, уж информирана жена, с опит и дете отиде на изследвания за гастрит и разбра, че е подкарала третия месец.
Виж целия пост
# 4
Здравейте, мамчета! Нуждая се от съвет и за това се бръщам към Вас. Бременна съм в 4-я месец, но все още не съм съобщила в службата, защото до скоро бях на трудов договор с изпитателен срок и както сами се досещате имаше голяма опастност да не ми подновят трудовия договор.  Въпросът е как да им го съобщя без да заподозрат, че съм си премалчала. Мисля да им кажа, че едва сега съм разбрала, но май няма да прозвучи обедително.Моля Ви ако на някоя от Вас се е случвало да разбере за бременността си доста по-късно да ми помогни със симптоми или пак ако Вие имате някаква идея споделете я с мен. Ще съм много благодарна ако измислим нещо заедно.
Аз разбрах чак в 5-я месец,че съм бременна, срам  Embarassed Но с този нередовен цикъл. Случва се.
Виж целия пост
# 5
И аз имах подобен проблем, но реших да си кажа, докато още бях на пробен период, пък каквото сабя покаже. Аз съм за честността, ако работодателят ти те цени, няма да ти бие шута. Според мен рискуваш да си помислят точно това, най-добре не се оправдавай, понеже ще стане още по-тъпо, а им кажи това, което и на нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия