тен на бебе на 10 месеца

  • 922
  • 14
Здравейте!Дъщеря ми е на 10 навършени месеца.От известно време забелязвам, че има жълтеникъв тен на лицето.Повечето пюрета, които хапва са с моркови.Давам готови на Хип и Нестле.Предполагам, че ми жълтее от морковите в пюретата.Вие имали ли сте този проблем?Дали се получава някакво натрупване в организма на детенце?Споделете....
Виж целия пост
# 1
И при нас е така, мисля, че е от морковоте. В почти всички зеленчукови пюрета, които давам има моркови и лицето му е с жълтеникав цвят. Не си личи много, установих го на снимки и видимата разлика с нашите лица - неговото си е направо жълто.  Confused
Виж целия пост
# 2
От морковите е. Ако ги спреш ще се оправи.
Виж целия пост
# 3
И аз така мисля - от  морковите .
Виж целия пост
# 4
И аз така мисля - от  морковите .
Peace
Виж целия пост
# 5
От морковите е. Ако ги спреш ще се оправи.
Peace
Виж целия пост
# 6
И според мен са виновни морковите. Педиатърката ми беше казала да не давам всеки ден моркови точно поради тази причина. Опитвай се поне през ден да даваш. И аз я храня с пюрета на Хип и Гербер, но от тях има и без моркови.
Виж целия пост
# 7
И според мен е от морковите. Чувала съм че и от много тиква може да се получи същото. Peace
Виж целия пост
# 8
и аз съм чувала това за морковите и тена Peace
Виж целия пост
# 9
от морковите е.спр да даваш и ще се оправи.и ние сме с този проблем в момента...
Виж целия пост
# 10
Възможно е да е от морковите, но за всеки случай искай на доки да пусне изследване на урина.  Peace
Виж целия пост
# 11
100% е от морковите. една приятелка беше правила диета с моркови - беше станала направо оранжева Laughing
Виж целия пост
# 12
И аз така мисля - от  морковите .
Не ми се е случвало, но съм чувала, че така става.
Виж целия пост
# 13
Благодаря Ви момичета!Говорих и с педиатърката.Тя  каза, че и от кайсиеното пюре, оранжевее също.Всичко с оранжев цвят ще бъде изключено от менюто й.Така поне за седмица newsm78
Виж целия пост
# 14
В почти всички книги за отглеждане на бебета информират, че повече сокчета от моркови може да доведе до жълтеникав цвят и майките да не се притесняват Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия