Кажете ми повече за Friso HA

  • 934
  • 8
Здравеите мамчета моляви кажете ми нешто за Friso HA.Опитвам се да намеря нештичко рових се из Библиотеката но не намерих ништо.Чета че пишете за други  млека но не сам срештала за това. Педиатарката ми каза за него.Намаме проблеми харесва вече сме на 4 месеца нама да го сменям но искам да знам нешто за него.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Friso H.A. 
Напълно балансирано адаптирано мляко за здрави кърмачета с повишен риск от алергии.
Протеините в млякото са предварително разградени и ензимно хидролизирани, което намалява риска от появата на алергични реакции. Friso H.A. не е подходящ за кърмачета с доказана хранителна алергия. Friso H.A. отговаря на всички препоръки и стандарти на СЗО/ FАО и директивите на ЕС. Friso H.A. може да се използва като единствена храна за кърмачето до навършване на 6 месеца, а след това като част от отбиваща диета. Консултирайте се с Вашия лекар преди да започнете хранене с друго адаптирано мляко Friso.
 от тук го копнах  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116208.0
Виж целия пост
# 2
Благодаря за информациата не бях намерила ништо за това млеко нашата педиатарка ни каза да го ползваме а аз не бях чувала ништо за него и не бях намерила никаква информациа тук.Сега ште погледна.Благодаря много.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Моето бебе го папка вече почти 4 месеца по съвет на педиатъра,харесва го и нямаме оплаквания.
Виж целия пост
# 4
Моето бебче сашто го папка и на нас сашто педиатарката ни каза за него обаче не бях чувала ништо за него и не бях намерила ништо по форумите тук и за това питах вас.За другите млека толкова големи статии има а за това не открих.Благодаря ви.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти за информацията, която публикува в Справочника.  Hug
Виж целия пост
# 6
За мене беше удоволствие да го направя.Никаде не пишеше за това мляко а аз храня бебчо с него и една мама ми помогна каза ми каде мога да прочета нешто за него но ништо толкова не пишеше и аз реших по опаковката на кутията да ви информирам заштото може би не сам единствената която си храни бебчо с това млекце.Така че за мене беше удоволствие. Peace
Виж целия пост
# 7
Синът ми е на него от как се е родил. Роди се 3.300 кг, сега е на 6 месеца, близо 9 кг.
Виж целия пост
# 8
И моя син се храни нс него.Нямам проблеми тои се роди 3700 сега на 18 ште стане на 4 месеца и е 7200кг но е 65см педиатарката каза че не е дебел.Просто исках да знам нешто за това млекце но в справочника ништо не пишеше и аз реших по кутията каквото пише да осведомя други маики и изпратих информация в справочника.Нямям проблеми с млекцето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия