Витамините 'Матерна'?

  • 2 303
  • 35
Здравейте? От много търсене в интернет и от много мнения накрая се обърках и реших да питам- от витамините пълнее ли се? Питам защото съм в 5 месец,не се храня повече от обикновенно и се движа достатъчно,а бутчетата ми не спират да наратсват  Sad
Виж целия пост
# 1
Лично аз не съм напълнявала повече от нормалното за бременността  Peace
Виж целия пост
# 2
От тях към 5 месец надебелях 3 кила за няколко седмици  Sick ......Иначе ка4вах около килограм ,ако изобщо качвах!
Мисля ,4е са спрени от производство тези витамини,имаше някакаъв ''скандал'' около тях  Thinking и гинеколозите прдписваха други .
Защо не отидеш при ''майки-бъдещи и настоящи ''?
Виж целия пост
# 3
Първата бременност пих, не знам от тях  ли, но качих 20 кг. Сега не съм започнала никакви и се чудя дали да пия изобщо.
Виж целия пост
# 4
Специално от тях се качват кг., но и плодът расте. Има витамини, от които не се надебелява. Аз пих Витерал и не съм имала никакви проблеми. Пих ги цялата бременност с малки прекъсвания.
Виж целия пост
# 5
bad_co всъщност да, на плода се отразява. Поне при моята бременност се получи това: аз не качих много килограми, но плода ми беше голям. Моето дете се роди във началото на 7 месец и тежеше 3,200 кг, а очакваха да е 1,500 най-много 2 кг. Аз това голямо тегло на бебчето ми  го свързвам  само със пиенето на Матерна... И други мои познати са стигнали до извода, че Матерна ''помпят'' (така да се каже)  плода.
Виж целия пост
# 6
И аз бях на Матерна и бебка се роди почти 5 кг,но и с мъжа ми сме високи де...Дали е вярно това,кой витамин по-точно действа така-те са много в Матерна??
Предписаха ми я и за кърменето,но ми се гадеше ужасно,когато бебето засукваше.Спрях да я пия и нещата се оправиха....
Виж целия пост
# 7
разбирасе че се пълнее   като започнах да ги пия за една седмица качих 5 -6 newsm45кг
Виж целия пост
# 8
пълнее,не пълнее аз пиех Матерна...предпочитах да кача кг.,но за бебето да има всички необходими витамини  Peace
моя приятелка качи към 10 кг,аз 25 кг.  Mr. Green и двете пиехме Матерна....моето бебе се роди 2.900кг,а нейното над 3.300 -какво ще кажете, а?

п.п.някога не е имало тези витамини,а майка ми ме е родила 4.200!!!!
Виж целия пост
# 9
Според мен не се пълнее аз пих Неоксид, а не Матерна, но за цялата бременност качих 6кг.
Виж целия пост
# 10
аз пих матерна ,но само в началото на бременноста и само една опаковка.Бременноста ми пролича едва към 6 месец,а бебо се роди 4.130 не знам дали има връзка с матерна


От тях към 5 месец надебелях 3 кила за няколко седмици  Sick ......Иначе ка4вах около килограм ,ако изобщо качвах!
Мисля ,4е са спрени от производство тези витамини,имаше някакаъв ''скандал'' около тях  Thinking и гинеколозите прдписваха други .
Защо не отидеш при ''майки-бъдещи и настоящи ''?


аз бях чула,че има проблем с вноса,а не че са спрени от производство ,но не съм сигурна де
Виж целия пост
# 11
Защо не си вземеш някакви други аз ползвах на ХИПП сокчетата и бях много доволна от тях  Peace.
Виж целия пост
# 12
От тази "Матерна" аз се надух като балон, качих 21 кг. без никаква промяна в храненето, а бебето ми се роди 3300. Сега лекарите масово изписват О'Мами.
Виж целия пост
# 13
Aз пиех Матерна и качих 12-13 кг,като повечето бяха от отоци, така,че според мен не се пълнее от тях, а това за едрите бебета, може и да е вярно, то мойто 3 450 се роди,но аз не вярвах,че ще родя толкова голямо бебче!
Виж целия пост
# 14
Не вярвам да е от Матерната ,но Мом4ил се роди 4.350 .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия