Хубава тъмнокафява боя

  • 15 170
  • 50
Препоръчайте ми марка и номер тъмно кафява/кестенява боя, която да изглежда естественои по възможност да не изтощава косата
Виж целия пост
# 1
пробвай на лореал,виж каталога и си харесай
Виж целия пост
# 2
Garnier Nutrisse имат много хубави кафяви нюанси
Виж целия пост
# 3
Шоколадовата гама на Garnier Nutrisse http://nutrissecream.garnier.ca/en/chocolate.asp
Боята на мен ми хареса, не ми изсуши косата.  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм много доволна от L'Oreal. Сега съм с Кастинга, тя не изтощава косата.
Виж целия пост
# 5
благодаря!
а за Garnie Color Naturals какво ще кажете?
Виж целия пост
# 6
Не използвам, но ако започна, бих се доверила на Л'Ореал Peace

Малко извън темата... "тъмнокафява" е правилният начин за изписване.  Peace
Виж целия пост
# 7
благодаря  Wink
Виж целия пост
# 8
Малко извън темата... "тъмнокафява" е правилният начин за изписване.  Peace[/color]
благодаря  Wink
[/quote]

 Wink
Виж целия пост
# 9
ИМай предвид, че тъмнокафявото/кестенявато става черно, което в последствие се отмива. Да не се плашиш. Сигурно ще ми се смееш, ама видях, че си от София, отиди в прословутото магазинче на Алабин и си избери боя от там. Ох, обърках се, ама ако си от София, иди, де Mr. Green
Виж целия пост
# 10
ИМай предвид, че тъмнокафявото/кестенявато става черно, което в последствие се отмива. Да не се плашиш. Сигурно ще ми се смееш, ама видях, че си от София, отиди в прословутото магазинче на Алабин и си избери боя от там. Ох, обърках се, ама ако си от София, иди, де Mr. Green
кое е това прословуто магазинче?какво толкова има там?
Виж целия пост
# 11
О, не съм го виждала, но тук съм чела, че има голям избор на професионални бои за коса. А, като боя мога да ти препоръчам няколко, но за цвета, не гарантирам.
Виж целия пост
# 12
Аз си взех за проба на Палетте, но още не съм се мацала Wink Имат мн хубави кафеви нюанси, аз си избрах Шоколад, пък да видим ...
Виж целия пост
# 13
определено л'ореал и гарниер горят косата най-малко .
Виж целия пост
# 14
Фриэьора ми ме прави с таэи боя- http://www.beautybazar.org/it/colorazione-capelli/tone-on-tone.html
Професионална е и цветът е траен Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия