гледахте ли вчера чесът на мама по бтв

  • 881
  • 8
Там казаха че ако занесем дрехи в някой дом за деца който си имал спонсори изхвърляли дрехите това така ли е?Защото аз съм носела в дома в Лозенец за малките деца а ако са ги изхвърляли Tired
Виж целия пост
# 1
Shtom go kazvat po TV moje bi naistina e vqrno.Na nishto niama da se ochudia v tazi durjava. Kato zanesesh neshto te gledat taka vse edno te pitat:"ti da ne si lud da nosish?".Az lichno ne sum hodila no mi razkazaha moi priqtelki koito hodiha Close
Виж целия пост
# 2
Shtom go kazvat po TV moje bi naistina e vqrno.Na nishto niama da se ochudia v tazi durjava. Kato zanesesh neshto te gledat taka vse edno te pitat:"ti da ne si lud da nosish?".Az lichno ne sum hodila no mi razkazaha moi priqtelki koito hodiha Close
може ли да не се изказвате неподготвени, ако занесете скъсани и мръсни дрехи се изхвърлят, а достатъчно дрехи сортирам за да знам какви боклуци се дават Sick, децата там не са по лоши от другите за да им се носят такива неща
Виж целия пост
# 3
Shtom go kazvat po TV moje bi naistina e vqrno.Na nishto niama da se ochudia v tazi durjava. Kato zanesesh neshto te gledat taka vse edno te pitat:"ti da ne si lud da nosish?".Az lichno ne sum hodila no mi razkazaha moi priqtelki koito hodiha Close
Айде другия път да пишеш, като занесеш лично и видиш с очите си  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Shtom go kazvat po TV moje bi naistina e vqrno.Na nishto niama da se ochudia v tazi durjava. Kato zanesesh neshto te gledat taka vse edno te pitat:"ti da ne si lud da nosish?".Az lichno ne sum hodila no mi razkazaha moi priqtelki koito hodiha Close
може ли да не се изказвате неподготвени, ако занесете скъсани и мръсни дрехи се изхвърлят, а достатъчно дрехи сортирам за да знам какви боклуци се дават Sick, децата там не са по лоши от другите за да им се носят такива неща
никога не съм носила боклуци дрехите на дъщеря ми са почти всичките на mc.baby не съм пуснала темата да се заяждам а да разбера дали по този начин достигат до децата и ако не как?Надявам се че бях ясна
Виж целия пост
# 5
ами помисли малко, ако изхвърлят всички дрехи с какво ги обличат толкова деца, а всички знаем че държавата не дава почти нищо за домовете
аз пък знам точно какви буклуци са носени, дори има и тема точно за това
Виж целия пост
# 6
Не знам,не мога да изкажа мнение дали изхвърлят дрехи в домовете.Ако са в много окаяно състояние...Обаче ще ти кажа едно-с други плевенски майки неведнъж сме събирали дрешки от децата ни и сме ги носили на дечицата в един тукашен дом.Доколкото зная в дома имат спонсори.Бях много приятно изненадана,когато при едно от посещенията там видях дрешки от моите дъщери,облечени на едно момиченце.Честно,стана ми много хубаво. Grinning
Виж целия пост
# 7
И ние с Джони си разпознахме дрехите от нашите деца при повторното ни посещение в дома в Нареченски бани, поради това не мога да се съглася че дрехите се изхвърлят.
Виж целия пост
# 8
И ние с Джони си разпознахме дрехите от нашите деца при повторното ни посещение в дома в Нареченски бани, поради това не мога да се съглася че дрехите се изхвърлят.

аз също разпознавам тези които нося щото са ми минали през ръцете и странното е ,4е имам уникална зрителна памет която в слу4ая много ми помага.....

но не изклю4вам и нещо да се изхвърля,особено от някои по-глезени домове.А този в Лозенец не е с добра репутация newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия