Засмяна НОРВЕЖКАТА дружина посрещна Новата година! - Norge 18

  • 15 864
  • 298
Виж целия пост
# 1
Добре дошли и само добри новини да пишем! Wink

Болничките да оздравяват бързо!  Hug
Виж целия пост
# 2
Добруютру и от мен  Grinning

Винце Цтросепта е за укрепване и подсилване на имунната система  Peace. Аз се усетих, че здавам багажа, като ме боля гърло два пъти за два месеца и от ония ден се опитва и един ечемик да ми излиза. Аз не му се давам, ама нещо много упорит кучето му с куче, да видим дали няма д аме разкраси тия дни. Та затова ще го пия това чудо.
Виж целия пост
# 3
Я,я кажете за тия flyalarm дето Славчето спомена! Вчера чуха аз едни сирени, ама реших, че някой кораб пак надува свирката! Вай, че съм проста!

Иначе аз бавно, но славно вървя към оправяне - температура нямам, само кашлям като звер! Лошото е, че Фифката още по кашля! Какво беше това чудо 10 дни да не се оправи!  Close

Сватя вие имате ли още обриви или само жилките в акото останаха като симптом? Че моя Мартио се беше сдобил с атопичен дерматит и храненето беше една мъка! То се избягваха млечни продукти, то яйца, то шоколад, то цитрус... А детето си иска! Мъка голяма беше, добре, че отшумя след 3-тата година! Аз и за това реших да кърмя толкова дълго Фиф.
Виж целия пост
# 4
Привет на" норвежкия" парламента... Hug

 Мишел...много интересно си оформила ноавата  тема  Heart Eyes  HugРазбрах че съпруга тръгва за тук в края на януари...А  ти кога идваш в Норге? newsm78

Бобче..а така, пий го това чудо и ако си доволна ще ми  кажеш.  Grinning  Аз никакви хапчета не пия,ама витамини не отказвам.... Rolling Eyes Само че много не им вярвам на тия  тука,та затова много се учудих когато разбрах че Цитросепта се приготвял в Норге  Shocked

А за ечемик...търкай го със златната си халка. Аз така съм махала ечемик... Wink

Момичета....оздравявйте,айдИ махайте се болестииииии..... Joy

Приятен и усмихнат ден от мен!  Hug


Виж целия пост
# 5
Happy housewife, в старата тема питаш "от какъв зор се заключват темите след 15 стр."
Предлагам ти да прочетеш
Правила за този форум!
и ще ти стане ясно.
Виждам, че си нов/а. Може би още не си запознат/а с правилата.

И един съвет - опитай с по-мек тон за коментираш по темите и реда във форума!

redwine, поздравления за аватара!  Party
Виж целия пост
# 6
Мишел...много интересно си оформила ноавата  тема  Heart Eyes  HugРазбрах че съпруга тръгва за тук в края на януари...А  ти кога идваш в Норге? newsm78

Веднага щом получим виза, мила!

Rolling Eyes Мисля, че тази на redwine аватара е леко късокрака.  Shocked

Късокраки са ти постингите на теб, Happy housewife.
Ако малко повече почетеш и по-малко се заяждаш може и да разбереш какво имах предвид за аватара на Винцето...
Разбрах, че си се постоплила. Опитай се да си останеш и щастлива и да спреш да спамиш темите с излишни коментари.
Виж целия пост
# 7
Привет момичета! ЧНГ да сте живи и здрави и много късмет Hug
Аз най-после имам нет,чакахме го един месец #Crazy
Бързо оздравявяне на болните и приятен ден на здравите
Виж целия пост
# 8
 Joy ей сега ставам от следобедна дрямка и ко да видя- веселба в новата тема. Чак искрици прохвърчават  Wink

Винце не е лека работа да вдигаш чашката за наздраве всеки път, то затова такива прасци има мацката  Wink
А Цитросепта е концентрат от грейпфрути доколкото знам и се капят капки от него във вод аи се пие. Горчи, но много помага. Аз между другото години наред така избягвам грипа, като пия от декември до февруари, всеки ден вит. Ц. Но тази година, явно е трябвало да пия по- висока доза, че кърменето ме изяде направо.

Сватя обрива по телцето явно е бил от претопляне, защото на другия ден вече го нямаше. Но отстрани точно пред ушичките има петънца леко зачервена и суха кожа, което за мен си е дерматит, и ту отминават, ту пак се завръщат.

Абе тук в Норге има ли хомеопати. Много бих искала да изпробвам този начин на лечение, че и аз не съм привърженик на лекарствата  newsm78

Оо бебинщайн, честит нет и по- често да те виждаме в Парламента.  Grinning
Виж целия пост
# 9
Винце, живот и здраве скоро ще дойда да ти помогна с чашките, да не ти разваляме хубавите прасци!   Heart Eyes

slivke, palachinke, благодаря ви! Аз все пак се погрижих да поразчистя кича, че да си остане щастлива жената.

Но от буквите не се отказвам!  no

 #Silly
Виж целия пост
# 10
Ей, хора аз по норвежката система "пий една леко затоплена вода" нИ са оправям! Давайте бабешки рецепти за отчаяни кърмачки!

Ма в тая тема с конкурс за прости ора ли са ни избирали,бе? А я си мислех, че съм само Я!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Ха добър вечер от мен Hug
Днес се наработих, находих по магазините след работа ( не че си купих нещо),  наклюкарствахме се с една приятелка и дойде време все пак да се прибера и у дома....
mishelle, я си оформи темата както трябва! При цялата тази сивота навън, искам шаренийка! Joy
Marjo, тцъ...много сме, еле пък ние от северозападнало..... Laughing
Аз съм си все така, не се разболявам, но не се и чувствам съвсем добре. Отвратително.
Виж целия пост
# 12
Добро утро от мен!  Hug

rkb, какво ти има? казваш, че не си добре, а не си болна?  newsm78

Marjo, то хубаво ще ти дадем рецепта, ама кажи какво точно ти има. Наистина трябва много да внимаваш в кърмаческият период какви лекарства приемаш...
Виж целия пост
# 13
Добро да е, щом казваш Simple Smile
 Ами настинала съм, но нито оздравявам, нито се доразболявам. Много е гадно, запушен нос, кашлям от време на време, пари ми на очите....такива работи....
Виж тук боб4енка, разбира се че има хомеопати и тук Simple Smile
http://www.1881.no/?Query=Homeopat&qt=8&gclid=CLa1p7_c7Z … &Type=bransje
 Винска, ти се появи за малко и изчезна...Къде дават така Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
И аз съм болна,снощи щях да пукна от болки и температура. Crossing ArmsДнес няма как, станах да изпратя детето,и докато имам сили се разписвам,после не знам,писна мииии... Mr. Green

Момичета,приятен ден  bouquet,Ркб,не сЪ давай на болестите и ти. Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия