Как (къде) да намеря една книга?

  • 3 455
  • 18
Търся си един учебник на Пламен Пътев от Абагар, 1996г. Казва се " Управление на портфейла".
Понеже почти не купувам книги, изобщо нямам представа къде да я търся. Ако се сещате от къде мога да си я купя онлайн, ще е най-добре, но в краен случай, може да ме насочите и към някоя книжарница с книги на това издателство.
Виж целия пост
# 1
Гледам, че четете и не отговаряте.
Не питам конкретно за тази книга, а по принцип - да ми кажете богати сайтове за онлайн продажба на книги, книжарници, където се продава това издателство, някоя библиотека, в която може да я открия... Такива неща.
Виж целия пост
# 2
Книжарницата на УНСС?
Виж целия пост
# 3
618209
Пътев, Пламен Георгиев
Управление на портфейла / Пламен Пътев. - В. Търново : Абагар, 1996. - 202 с. : с табл. и диагр. ; 24 см
Офс. изд.

Без сведение за цена


330.322+336.6
1. Инвестиции - управление. 2. Управление - инвестиции.

Изданието е старо и не ми се вярва да го има по книжарниците. Тази информация е от Народна библиотека. Там има и ксерокс. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Пробвай в книжарница "Ниссим" - ако го няма, можеш да направиш поръчка за търсене.
Виж целия пост
# 5
Никъде не я намерих, но пък открих това за автора:

> цък

> цък

А с "Абагар" можеш да контактуваш на следните телефони: цък


Виж целия пост
# 6
виж тук www.books.bg Често поръчвам книги от тази книжарница и съм много доволна.
Виж целия пост
# 7
Ох, благодаря на всички включили се - проверих почти всички налични онлайн книжарници и я няма.
А най-интересното е, че в сайта на изд. Абагар изобщо не присъства такава книга.
Явно ще трябва да ходя до Народната библиотека, или до СУ, също я намерих в библиотеката там.

Продължавам да очаквам предложения.  bouquet
Виж целия пост
# 8
Знаеш ли какво се сетих? В "Хеликон" приемаха индивидуални поръчки за книги, аз съм поръчвала в книжарницата им на "Стамболийски".
Защо не им звъннеш по телефона и да попиташ дали могат ли да я доставят?
бул. "Ал. Стамболийски" 17
Тел : 02 9884029
(от тук)
Виж целия пост
# 9
Можеш ли да му звъннеш по телефона и да го попиташ лично  newsm78 ... дали ще знае

Ето тук има една фирма :

http://www.apsconsulting.bg/opit.php



Виж целия пост
# 10
Не мога да му звънна. Първо-той е адски зает човек, занимава се с доста сериозни, отговорни и натоварващи дейности. Освен това едва ли ще успея изобщо да стигна до него - директори и управители нямат директен телефон. А и едва ли ще седне да ми обяснява...
Звъня в Хеликон, но не вдигат.
Може да звънна в издателството.
Или другата седмица да отида до библиотеката и ако мога да си взема книгата временно.
Виж целия пост
# 11
http://profibooks.com/index.php ?
Виж целия пост
# 12
пламен пътев е предподавател в катедра финанси на академия "ценов" в свищов. у4ебникът се продава най ве4е там и в търново. ако имаш познат в свищов, да ти прати - според мен е най-лесно.
Виж целия пост
# 13
Да, знам, че е преподавател там. Но нямам познат, който да учи в момента там... Ще измисля нещо.
Все още търся.
Виж целия пост
# 14
Влез в сайта на С.А."Д.А.Ценов" Свищов.Там може да те упътят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия