Козметика на Amway

  • 5 716
  • 10
Някоя от вас мами да е ползвала нещичко на Amway, и по-точно въпроса ми е дали продуктите отговарят на цените си?
Виж целия пост
# 1
Погледни тук, ще видш много познати ти имена, за които със сигурност имаш много добри отзиви, а пък и ще можеш да сравниш цените.
http://www.sephora.com/brands/complete_list.jhtml?SectionID=brands

Преди 7-8 години имах голямата глупост да "залитна" сериозно към продуктите им, повечето от които имаха аналог на много по-ниска цена, но с различен етикет Simple Smile.

Поне за мен козметиката им не си заслужава в никакъв случай парите!

Бях доволна от почистващите и перилните препарати (макар и не всички).
Виж целия пост
# 2
Аз в момента ги ползвам и съм много доволна.
Каталога е още в мен,ако знаеш точно какво те интересува мога да ти напиша цените.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че си струва парите! Имам
- серията за нормална до мазна кожа - чудесни показатели (ВНА, пълната UVA/UVB защита). Пазя си я за лятото, защото е единственото засега, от което не ми лъщи лицето.
- пудра - в сравнение с нея всички пудри ми се струват като тебешир
- серията за тяло с мед и глицерин за чувствителна кожа. Препоръчват я и за бебета между другото!
Виж целия пост
# 4
Със сигурност ако ги имам тези пари няма да си поръчам козметика от Amway.  Има други хубави козметики - ако щеш Estee Lauder, Clarins - можеш да отидеш в магазина, да пробваш и да решиш.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Роси74
Със сигурност ако ги имам тези пари няма да си поръчам козметика от Amway.  Има други хубави козметики - ако щеш Estee Lauder, Clarins - можеш да отидеш в магазина, да пробваш и да решиш.


Точно така.
Иначе съм ползвала препаратите и мисля, че има доста по-евтини със същия ефект.
Виж целия пост
# 6
В момента имам 2 серума,  фон дьо тен-от тях съм доволна. Ползвала съм и крем за лице, маската им за лице (с мед ли беше Thinking ).
Виж целия пост
# 7
Здравей!
Ползвам почти всички продукти от козметиката Artistry на Amway ,както основната така и декоративната козметика.
За мен това е най-добрата козметика.Цените отговарят напълно на качеството на продуктите.
Целувки !!!
Виж целия пост
# 8
Цитат на: An-Mari
Здравей!
Ползвам почти всички продукти от козметиката Artistry на Amway ,както основната така и декоративната козметика.
За мен това е най-добрата козметика.Цените отговарят напълно на качеството на продуктите.
Целувки !!!

Сигурна ли си, че не си дистрибутор?
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви момичета за отговорите.
Все пак реших да пробвам някой продукти и взех сапунчето с мед и глицерин за бебо и лосиона за мен, мъжа ми си взе балсама за след бръснене и перилни препарати, който няма да обсъждам в красива мама.
Направи ми впечатление че нито едно от тези неща не е ароматизирано силно, хем са концентрати, но мен това ме устройва.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Mischievous

Направи ми впечатление че нито едно от тези неща не е ароматизирано силно, хем са концентрати, но мен това ме устройва.

Taka e -бебешкият прах няма абсолютно никаква миризма Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия