Майки на породени деца - 10

  • 14 483
  • 292
Майки на породени деца - 9

И умората, и радостта са по две умножени, щом децата ти са породени!
newsm63

Майките!:
adrianska - мама на Борислава и Александър
anette1104 - мама на Ния Диана и Стефан Филип
blagovesta - мама на Йоан и Марина
BoGaDa
bini_og  - мама на Натали и Ивелина
catnadeen - мама на Даниел и Мария
dannyha - мама на Денис и Алекс
Desislava69 - мама на Радислава и Венцислав
Diana_T - мама на Любомир и Павел
dili - мама на Ваня и Цецко
Elenabs81 - мама на Атанас и Георги
evelinar
fapua - мама на Данаил, Лилия и Десислава
Furia - мама на Ева и Жени
galia2007 - мама на Катрин и Калоян
Galli - мама на Дара и Теди
gybka111 - мама на Самуил и Данаил
hrandi - мама на Максимилиан и Алегра
hrisi051 - мама на Ради и Ивчо
ikaia - мама на Рая и Боби
irka - мама на Деница и Лъчезара
ivi2000 - мама на Теа и Лора
Ivy - мама на Елисавета и Боян
jujavka - мама на Теди и Константин-Александър
kari 82 - мама на Галина и Мая
Katia N - мама на Преслав и Габриела
kloie - мама на Денис и Ясен, чака бебе
kokolina - мама на Симона, чака бебе
luda - мама на Елисавета и Андрея
MA6INKA - мама на Мирела и Белослава
majceto - мама на Петра и Камен
mama Braba
Маma Galia 66 - мама на Милен и Митко
mamma_emma - мама на Криси, Али и Бобко
marychery - мама на Минко и Мария
Mi6le - мама на кака, чака бебе
milena - мама на Ванко и Мони
milenaire - мама на Ралица и Никола
Millena
MegiX
nina84
Noia - мама на кака и две породени момчета
OLYMPIA - мама на Джулиана и Константинос, чака бебе
patoci - мама на Станислав и Галиа
pepelyashka - мама на Мартин и Фабиан
Petrova
Presi - мама на Валентин и Никола
RadostinaHZ
Ramzy - мама на Нестор и Минко
Raffaello - мама на Ивана и Росина
rai4ka - мама на Борис и Калоян
rien
rosito_m_m - мама на Алек и Джъстин
Selena6 - мама на Александър и Екатерина
Slavi - мама на Зора и Крум
Sonya - мама на Симона и Камен
stelt - мама на Симона и Павел
suadkopufence - мама на Йоан и Меги
Suzi A - мама на Весела, Жасмина и Жорко
Teodd
Valkka
vihronrav - мама на Мая и Влади
villi - мама на София и Даниела
vivi75 - мама на Златимира и Кристина
wel - мама на Ивелина и Владислав
Y_a_n_a - мама на Десислава и Владислав
zoroto - мама на Алек и Ива
Анту - мама на Стефан и Максим
бен - мама на Тео и Нико
Ваня - мама на Емануил и Данаил
Вълшебна - мама на Цветомира, Боряна и Елица
Дес - мама на Вяра и Християна
ДуЦКа & МУЦка - мама на Виктор и Михаил
елфа - мама на Косьо и Мони
Змайли - мама на Лили и Криска
ивка-щастливка - мама на Рая и Боби
Кала - мама на Полина и Анелия
кейт888 - мама на Яна и Иван
киша - мама на Дария. Мила Киша, очакваме отново добри новини от теб! Кураж!  Hug
куки - мама на Калина и Филип
кукла - мама на Мина и Ангелина
мама съни
МамиБлю - мама на Радена и Божана
Маринова - мама на една кака, Марио и Теодор
МИСТИКА - мама на Митко и Ванеса
Таня П.
Филип@ - мама на Пресил и Дарена
ЦеНи - мама на Божидара и Преслав
Червената шапчица
Шерил
юл4е - мама на Ивайло и Даниел
Виж целия пост
# 1
Луда, ние  в понеделник влизаме за операция и ще го изпуснем  Confused
А на мен, вечният карък, ми се е паднал празен диск  от коледното им тържество #Cussing out И сега нямам снимки на дечко, а така ми се искаше да извадя малко снимки. Нищо, де, другата седмица.

Днес излизах с двамата на пазар и не стига, че си е цял героизъм да ги облека и завлека по баира до магазина, ами и съм забравила да купя куп неща  Mr. Green Направих си списък, но не съобразих, че не мога да бръкна във вътрешният джоб на якето заради кенгурото Laughing Шашава работа  Crazy
И да не ви казвам колко укорително ме гледаха лелките, че съм извела тези малки деца в поледицата и студа. То просто им личеше по погледите- гледат баткото със съжаление как се спъва в студа, а бебока увит в якето ми (закопчавам бебето в якето ми) си спи сладко  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Диана,
Стискам ти палци за операцията.
макар че не разбрах точно за какво е.

Жалко, че ще изпуснете РД.

А лелките едва ли те гледат укорително. По-скоро съжалително.
Обикновено като ходя на пазар пеша и с децата, задължително ползвам количка. Така едното може да се вози, другото да ходи или да се носи, а самите покупки слагам отдолу, в коша.
Виж целия пост
# 3
Здравейте,момичета!   bouquet
Ох,да ви се оплача малко,пък дано ми олекне!Нати от няколко дни все е крива,мрънка,плаче,все иска да се гушка.Гледам винаги като мога да и обръщам внимание,ама понякога се налага да кърмя,сменявам памперс и т.н.А Ивето пък е станала доста любопитна и не иска да яде,ако е много шумно.Понякога направо "откачам",на кого да угодя!И установявам,че изобщо не мога да си гледам децата както трябва - това би означавало да се разкъсам.Пак започнаха проблемите с неяденето на Натали,абе...  Sad От време на време се налага да гледаме и племенницата,която е с 8 месеца по-голяма.Не зная има ли връзка с това.Може би я смята за поредната "конкуренция".Заиграват се двете,но като всички деца понякога се дразнят и моята като почне да реве,пък се забравя.Опитвам се да въдворявам ред,не пренебрегвам желанието на нито една от двете,всички играчки са по две и пак няма угодия!Офф,пък може би причината е в мен...  Sad

Цитат на: Furia в сряда, 09 януари 2008, 22:40
Бързам да ви се похваля, туко що смених акан памперс  Tada .......
Браво!

Анту,браво и на Максим,вече и на гърне!
Диана,дано всичко да мине леко с операцията и детенце бързо да се възстанови! Praynig
Приятен следобяд на всички!

Копнах си поста от старата тема.
Виж целия пост
# 4
Честита ни нова темичка! Party
Diana T-стискам Ви палци,пожелавам Ви всичко да мине без проблеми и бързо възстановяване на малчо!
Аз днес цял ден бях на път с моят мъж-обиколихме половин България да търсим камион,но така и не ни хареса нито един от тези,които си бяхме набелязали.
Бях оставила децата при майка ми-неможах да повярвам като се съгласи да ги гледа.Всеки път трябва да и се моля,ако имам да свърша някоя работа.
Скапахме се от път,но поне се поразведрих малко-беше ми доста странно без детски плач и сърдене-признавам си,но психически си починах.
Разгледах доста красиви места от колата и се надявам лятото да имаме време да пообиколим още места,за които само съм слушала,но не съм виждала.
Децата иначе са добре,слушали са през цялото време.Само Ради още го тормози този кътник-още няма намерение да пробива.
Пожелавам лека и спокойна нощ на всички!Аз отивам да спя и се моля децата да не се будят тази нощ!
Виж целия пост
# 5
да се разпиша и аз в темата
Още не е минала седмицата след ваканцията и ми писва. То не са домашни, водене тук, водене там. И гадно, хлъзгаво и студено по улиците. А колко добре си живеехме през ваканцията... Нещо не ми е много оптимистично настроението.
Виж целия пост
# 6
Здравейте момичета .За много години.Бъдете здрави,весели и по-спокойни.

Отдавна не съм писала ,но посред зима се хванахме да правим ремонт и сега съм на друга вълна . Mr. Green
Не съм чела дали сте обсъждали яслите и градините ,но тук е ужас.За яслата сме 144 номер ,а за градината 128  Whistling,ама тъй ще е като на никой не му се чакаше сега ще видим какви ще ги мъдрим. Thinking

Diana T  Praynig

Лека вечер  smile3524
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от нас в новата тема!
Анту,   bouquet!
Диана, ще стискам палци операцията да мине добре  Praynig fingerscrossed
Хриси, чудесно е да имаш две сестрички. А, на майка ти, сигурно не й се гледат допълнително деца, защото и тя си има едно малко съкровище  Peace. Сигурно я подлудяват, като се съберат всички.
Furia, радвам се, че си намерила решението на проблема. Все така да пълните памперсите  Peace.
bini, явно Нати е много труден характер. Може би преди да се роди бебето сте й угаждали малко повечко и сега проявява повечко инат, защото вече угаждате и на сестра й. Но, мисля, че ще го надрасте, просто търпение  Grinning.
Виж целия пост
# 8
Здравейте, момичета. Ей до сега крещях на мъжа ми и го изстрелях да ми прави кафе, че как се ядосах.... newsm61
Сузи, успех!  fingerscrossed Много ми е жал за варненските родители, според мен това е безобразие, ама като гледам май и в Бургас скоро ще е същото!  Thinking
Диана, успешна операция!  Praynig Ще споделиш ли какво е?
Хриси, как си мечтая и аз за едно разтоварване, представа си нямаш...
Имаме ли мами от Търново тук?
Виж целия пост
# 9
Не съм Диана, ама тя сподели за операцията  Embarassed. Каза, че ще му махат третата сливица.
Анту, защо крещя на мъжа ти?
Виж целия пост
# 10
Мамита, много ви благодаря за подкрепата  Hug Някак си човек се чуства добре, когато среща разбиране!

Да, бях писала някъде назад, че ще му вадят третата сливица+ протези на ушичките. Днес, обаче, анестезиоложката е отказала операцията на сливицата Confused Само ще сложат макаричките. Упойките били две различни за двете операции, а Любака бил малък. Тази, за сливицата била някаква, за която трябва белият дроб да е развит добре, а това ставало след 3г. Така, че сливицата щели да я извадят след 6м., когато ще свалят и макаричките. Въпреки, че докторът казал, че в процеса на операцията, ако можел, щял да изреже и сливицата. Дано  Praynig
Преразказвам каквото ми каза мъжа. Нямаше как да се завлачим с бебока в болницата.
Та, сега отиваме с бебока на УНГ, че той пък има скъсена подезична връзка и да се види кога ще се реже  Confused Цока малко странно и ако се налага ще го режат по-раничко, ако не- чак след 2г Simple Smile
Абе, ядове, но малки  Simple Smile Все се успокоявам, че това моето са бели кахъри в сравнение на останалите.

hrisi051 , ех, как ти завиждам а напразното пътуването  Crazy. Дано следващият път намерите точно това, което търсите!
Анту , ха така! Пийни две кафета и се успокой  Joy
адрианска и аз съм любопитна да узнам  Grinning
Виж целия пост
# 11
Ами защото ми омръзна коронния му номер "излизам за малко". Сутринта заведе Стефан на ясла (с триста кандърми), после го чух, че си дойде, но ме домързя да стана, по едно време утихна. Забравила съм, че има работа в един хотел тук. Към 11 му звъня, каза "до половин час ще съм си вкъщи", после се оказа, че щял да обядва в хотела и да тръгва и накрая, когато в 13:00 още го нямаше, а Максим ми късаше нервите с неистов рев, му се обадих, че съм на косъм да си бия камшика. Цъфна, ама аз бях яко изтрещяла вече. И това далеч не е първият път, когато прави така.  Crossing Arms Освен това се бяхме разбрали утре той да гледа децата, а аз да изляза да се поразведря малко, но се оказа, че свако ми ще бъде във Варна и го вика и него, да гледат за кола. И ако не успее да разгледа всичко докъм 5 следобед, ще трябва да остане да спи при приятели, което значи да се накъркат и в неделя да се прибере чак следобед и нали се сещате аз какво ще правя в това време? Close Дължи ми мноооого голяма ваканция и като отбия Максим непременно ще си я взема, ако ще трета световна да е! Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
А, и с цялото си нахалство ми вика с един мил тон: "Що не идеш на Метро малко да понапазариш и да вземеш въздух?  Flutter" Викам "абе на теб това ли ти е разведряването?!?!? Да мъкна пазарски торби!" Аааааааааааааааааааааааааа  smile3514
Виж целия пост
# 13
...и като отбия Максим непременно ще си я взема, ако ще трета световна да е! Crossing Arms

Точно така!  Simple Smile Не се ядосвай. За утре това е било непредвидена ситуация. Ще си наваксаш по-натам, обаче с два дена  Wink

А пък аз Метро си го имам за почивка  Crazy Само, където имам страх от Цариградско и ме е страх да ходя сама с колата  Blush
Иначе, много обичам да ходя там  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Анту-не се ядосвай,моят мъж е същият.И ние понякога се караме точно по тази причина-той излиза за малко 5-6 часа,а аз немога да изляза с приятелка на кафе и за 15 мин без децата.И при нас е така винаги ще се прибере след като съм вече във фаза силни нерви и главата ми дава на заето. #Cussing outСкарваме се а той най-спокойно ми заявява,че съм се ядосвала за глупости и сама си вкарвам нерви. #Cussing outОправданието е -Аз ходя на работа и се уморявам много и имам нужда от малко време за себеси-та питам-АЗ нямам ли нужда от такова време? #Cussing out
Това с разведряването стана много инцидентно след като му мранках цяла вечер на главата да ме вземе с него да се разходя.Не е проявил сам инициатива да му правя компания.Но наистина малко си починах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия