Въпрос за мултивитаминен сироп Sanostol?

  • 1 238
  • 12
Мили мами искам да ви питам не6то свързано със сиропа Саностол.В понеделник ни изписаха от болницата след едноседми4ен престои заради те6ка ангина и съмнение за пневмония.Бодоха ни цяла седмица по три пъти на ден с Амикацин и Цефазолин.На излизане ни препора4аха да вземем мултивитаминен сироп за подсилване на организма на моето мани4е .От три дена ве4е го давам ,но  от тази сутрин имаме три изхождания с много странен вид.Като полуте4ни и в много  голям обем.На мен ми прили4а на не6то като разтройство.Възможно ли е да е от сиропа?Вие пробвали ли сте го и имате ли някакви проблеми с него? newsm78
Виж целия пост
# 1
И двете щерки са пили саностол и сега пак пият периодично  Peace
Не са имали такива проблеми с приемането му, каквито описваш  Naughty

Да не би разстройството да се дължи на приема на лекарства от болницата  Thinking
Виж целия пост
# 2
И двете щерки са пили саностол и сега пак пият периодично  Peace
Не са имали такива проблеми с приемането му, каквито описваш  Naughty

Да не би разстройството да се дължи на приема на лекарства който сте взимали в болницата  Thinking

И моите.
Какво си давала да яде?
Виж целия пост
# 3
И моя не е правил реакция...защо не се обадиш да питаш педито ви от какво може да е?
Дано да е здравичък и да е от някоя храна.....
Виж целия пост
# 4
Синът ми го пие от пролетта с малки паузи, но странична реакция не е имало
Виж целия пост
# 5
аз си мисля, че чревната флора се е пообъркала от АБ, едва ли е свъзано със сиропа.
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми пие Саностол от доста време и не съм имала никакви проблеми
Виж целия пост
# 7
И моята дъщеричка го пие от 2-3 седмици,няма промяна в нищо.
Виж целия пост
# 8
Ние го пием редовно,нямам оплаквания сиропчето е много добро!
Моя приятелка също го дава на децата си,а доколкото зная дори и аз като дете с това съм израстнала!
Виж целия пост
# 9
По принцип такива изпражнения се получават при прием на АБ. Според нашата педиатърка това е нормално. Скоро давах на сина си АБ, като на четвъртия ден започнах да давам паралелно и вит. сироп Саностол - реакцията беше точно, както и при вас.
Виж целия пост
# 10
E добре, при прием на АБ ясно е че е нормално да се получи разтройство...но аз до колкото разбрах, след болницата пие само саностол...това са 4 дни по-късно....според мен не е точно от АБ....освен ако все още не го приема....но да няма такива оплаквания по време на прием и да се появят 4 дни след като е спрян....не ми се връзва....
Виж целия пост
# 11
То4но така пие само саностол и ни6то друго ,а яденето е като друг път,закуска макарони или някаква кифли4ка,обяд супа,следобед крем4е или меденка с кисело мляко и за ве4еря аптамил 3,следях много добре какво давам да яде ,тъй като в болницата първите три дни бяхме с много лошо разтройство.Остава ми само саностола.Но вие казвате ,4е не сте имали проблеми с него?Ами да си взема една ле4ебна хумана и да видим резултата.А дали има друг подобен мултивитаминен сироп,които да пробвам.Тук има само този.
Виж целия пост
# 12
Има детски марианци(или нещо такова беше)...но не знам дали става за вашата възръст....
Може да пробваш лечебна хумана, но тогава трябва да е само на нея....
Аз бих взела един памперс пълен и при педито на преглед да си каже мнението....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия