Слуз в акото

  • 942
  • 1
Здравейте д -р Слънчева!
 Моето бебенце е на 7 месеца и половина и от няколко  се мъчим със слуз в акото. Пила е Ентерол без резултат,правихме изследвания-няма бактерии.Освен тази слуз няма обриви,колики,спокойна е, наддава добре,на последната консултация е 9,100,72см. Въпреки слузта аз захраних малката на 5,5 месеца.До момента освен слузта,няма други реакции от храната.Водих я няколко пъти на педиатър,но никой  не ме посъветва с абсолютно с нищо.Слузта се появи вследствие на опит от моя страна да я захраня с плодово пюренце, към края на трети месец,до тогава е нямала никакви проблеми с изхожданията,което ме  навява на мисълта,че не е АБКМ както чета тук във форумите. Сега я водих на друг педиатър,който без почти да я погледне каза да и давам Нормофлор.Какво ще кажете аз този препарат,има ли шанс, да се оправи бебенцето с приемането му,може ли да се дава на бебенца?Бихте ли ми посъветвали друго за премахване на проблема?
Искам да Ви попитам и нещо друго. Моето бебенце е много жилаво,не сяда на дупе,но като чета из форумите се оказва проблем,че детето извива главата назад. Понякога като заспива извива главата назад и  гледа какво става зад нея.. Това означава ли някакъв проблем или си е до натура?
 Благодаря Ви за вниманието!
Виж целия пост
# 1
Слузта в изпражненията говори за проблеми в усвояването на някои храни. Щом наддава на тегло значи, че това не е проблем. може да се консултирате с детски гастроентеролог. нормофлорът съдържа съставки сабилизиращи нормалната чревна флора и може спокойно да се дава на бебето.
Ако бебето се обръща от гръб на корем и обратното и седи това, че държи така главата си не е никакъв проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия