Какво бихте избегнали във външността си като грим и прическа?

  • 6 638
  • 127


     Ако трябва да обяснявам защо пускам темата ще трябва да пиша много, а никой не обича да чете дълги постинги.

   Искам да се огледаме в очите на околните, с какво от грижите за косата и лицето  може да им се сторим смешни, или ужасни.Вчера слушах двама приятели които си коментираха колежките и се замислих много.

  Интересно ми е вие като жени какво не харесвате в останалите от този пол.

  Аз ще изброя следните неща:

  1.Руса коса с показващи се тъмни корени, или обратното.

   2.Рядка коса която е изрусена, все едно на главата си жената има метла.

  3.Сини, или зелени сенки за очи.Не на клепачите, ами поставени в областта под веждите.

   4.Килограм пудра и фондьотен на лицето, подканяйки да си оставиш подписа върху тях.

  5.И най-ужасното!Устни които са уголемени.Т.е. червилото и молива за уста излизат извън нормалните контури.Личи си много, асоциацията която правя като видя такава жена е , че се е направила на клоун.

 Вие сте, ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 1
И аз като твоите изброени не харесвам.

Също се дразня, когато някоя жена просто не умее да се гримира и резултатът от тази й дейност е плачевен.

Не харесвам:

черен молив на устата и червено червило.
твърде дебели или твърде тънки вежди
ултракъси поли на грозни или криви крака
прекалено магистрално облекло
лелченско облекло върху млада жена
Виж целия пост
# 2
очна линия без да е сложена спирала. още по- зле ако очната линия е само в краищата на очите.
грим върху очите без да има пудра или фдт върху лицето.
Виж целия пост
# 3
1.Устни,очертани с черен или много тъмен молив.
2.Изгоряла или недобре изглеждаща коса,пусната свободно.Мисля,че ако не може да отиде на фризьор една жена или да си направи косата сама ,по-добре да я прибере по някакъв начин.
3.Прекалено много руж на скулите.
4.Прекалено тънки вежди.
5.Не обичам жени,които въпреки че изглеждат зле,не правят нищо,за да изглеждат добре....а винаги има начин.
   И накрая да цитирам Коко Шанел: "Ако една жена до 30 години не е успяла да стане красива,значи просто е глупава"
Естелиа,писали сме едновременно.
Виж целия пост
# 4
3.Прекалено много руж на скулите.

аз да си призная Blush правя го.
Виж целия пост
# 5
2.Изгоряла или недобре изглеждаща коса,пусната свободно.Мисля,че ако не може да отиде на фризьор една жена или да си направи косата сама ,по-добре да я прибере по някакъв начин.
3.Прекалено много руж на скулите.
5.Не обичам жени,които въпреки че изглеждат зле,не правят нищо,за да изглеждат добре....а винаги има начин.
   И накрая да цитирам Коко Шанел: "Ако една жена до 30 години не е успяла да стане красива,значи просто е глупава"
Естелиа,писали сме едновременно.

Тези съм ги пропуснала без да искам Peace Wink
Виж целия пост
# 6
И мен много ме дразнеше едновремешната мода на черен молив на устните и червено червили.

Сега не ми харесва никак някакви нескопосано сложени сенки в ярък цвят-отровно зелено или синьо.
Тежък грим през деня-правя асоциация с клоун.
Не харесвам очните линии по принцип-старомодно ми е.
По-тъмен ФДТ и ярката разлика между лицето и шията.
Коса с изгорели краища или лелински накъдрена.
Яяяярко магистрално червена коса.
Виж целия пост
# 7
Неподдържана изрусена коса. Нямам предвид само тъмни корени, а гаден жълт цвят на косата. Който няма време и средства да си поддържа русото- да не се захваща  Stop

Потрисам се и от тънки вежди, изскубани под формата на полумесец.

Вежди с различна дебелина и форма, толкова често срещано!
Виж целия пост
# 8
нищо не ме дразни и не се подигравам на никой и не обсъждам такива жени,който каквото иска да си слага на лицето,щом се харесва така да си ходи.аз лично харесвам много направени жени но тези които не са пак са ми симпатични.
дори една жена да умее да се гримира хубаво все ще се намери някой хубаво да я оплюе,ей така просто.
Виж целия пост
# 9
Не ми харесва млади момичета(ученички) как се правят на лелки, с цел да изглеждат по-големи - кичури, боядисани коси, грим, дрехи.
Пък като станат големи, се правят на малки с инфантилно облеко Stop
Много мразя тупирана коса, навит бритон, все ретро мода Laughing Студено къдрене също.
Облеклото не си го споменала, но все пак много се дразня на жени, които ходят с мъжки дрехи. Носят се като мъже, изглеждат като мъже, съответно всичко женско им е чуждо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Неоскубани вежди! Вчера видях едно момиче с боядисана в черно коса, на която от корените й се виждаха 3-4 сантиметра от естествения й светло кафяв цвят.
Виж целия пост
# 11
Ноктопластика, нейл арт.
Изрисувани извън контурите устни.
Изправена с преса коса - стои толкова нелепо, колкото студеното къдрене навремето.
Виж целия пост
# 12
Изправена с преса коса - стои толкова нелепо, колкото студеното къдрене навремето.

 newsm78  newsm78
Виж целия пост
# 13
аз също не бих си сложила ноктопластика
не бих носила пръстен на всеки пръст от ръката
страшно ми става от очи очертани отдолу по външната част на клепача
мъртвешки бледо червило като на Лиланчето също не ми е по вкуса
и също не харесвам тупирани бретони
Виж целия пост
# 14
Изправена с преса коса - стои толкова нелепо, колкото студеното къдрене навремето.

 newsm78  newsm78
Това би избегнала Дона, нали темата е за нас самите и какво не харесваме в/у себе си Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия