Може да сме бедни,но стъпваме гордо или ....

  • 8 453
  • 143
разсъждавам напоследък как човек може да се чувства щастлив и в хармония със себе си когато има разминаване между финансови възможности и желания и нужди разбира се.
Нямам предвид да искам да си купя дрехи,бижута или обувки на световно известни дизайнери,а нещо практично,но красиво,елегантно и удобно.
Та питането ми е ,ако нямате средства,то събирате ли си ,за да си купите желаното от вас или се задоволявате с нещо посредствено,но пък достъпно като цена?
Или какво предпочитате един чифт обувки за 150 лв.(примерно) или 3 чифта за 50лв,но пък всеки ден с различни.
Виж целия пост
# 1
предпочитам един за 150 лв
Виж целия пост
# 2
предпочитам един за 150 лв

 Peace
Виж целия пост
# 3
Както се казва "на гол тумбак - чифте пищови"  Joy
Виж целия пост
# 4
1 ot 100 i 1 ot 50.
Виж целия пост
# 5
аз предпочитам нещо евтино,но стилно така мога да си купя няколко неща за различни случаикойто търси намира Laughing
Виж целия пост
# 6
3 от 50.
Виж целия пост
# 7
Ако много съм харесала нещо и в момента нямам възможност да си го купя, се е случвало да събирам пари за целта. И по-скоро не толкова да спестявам, а примерно си го купувам за някакв повод, празник и ако съм сигурна, че действително вещта/каквато и да е тя/ ще бъде използвана.
Ако ми трябва спешно и нямам пари се задоволявам с посредствено.
А конкретно за обувките - по-скоро към 3х50
Виж целия пост
# 8
Не мисля, че трябва да се робува на марката- т.е.,ако не е скъпо не е хубаво. Shocked
Когато имам пари си купувам пудра на ГЕРЛЕН за 100лв, а когато нямам- такава на МАНХАТЪН за 10лв.Това касае и дрехите и обувките... Какво толкова?
Важното за една жена е да е чистоплътна  и ВИТАЛНА!!!
Пари се печелят! Peace
Виж целия пост
# 9
Аз лично бих си събирала пари и да си купя едно нещо ,но наистина да е хубаво,отколкото 5бр.  парцалчета,които след 5 изпирания да се хвърлят.
Виж целия пост
# 10
Ако съм свинче, звънче няма да си сложа, защото ще си проличи Mr. Green.

Обувки от 150 лв ще си купя тогава, когато целият ми стандарт е сходен - ако имам кола, за да не ги мърлям по счупените и кални родни улици, ако мога да ги съчетая със сходни дрехи и аксесоари, ако се движа в среди, в които и околните така ходят и т.н. Няма нужда да си спестявам от закуската, за да купя нещо, което ще събира прахоляка в шкафа, докато си чака еша или сгодния случай, особено ако закуската ми основното ядене за деня Wink

А пък гордото стъпване зависи от походката, не от чепика. Марковите дрехи няма да те направят благородник, ако аристократизма не е запазена марка на душата ти  Peace
Виж целия пост
# 11
 newsm10

А пък гордото стъпване зависи от походката, не от чепика. Марковите дрехи няма да те направят благородник, ако аристократизма не е запазена марка на душата ти  Peace
[/quote]
Виж целия пост
# 12
1 от 100  bowuu
Виж целия пост
# 13
Бих си купила това, което ми е удобно, което ми хареса и което е качествено.
Специално за обувки - не купувам от изкуствена кожа. Но не е задължително да са 150 лв (даже не е желателно).
Виж целия пост
# 14
купувам всичко,направо изкупувам стига да ми хареса,няма значение цената,може да е 100-200 може и 10-20лв.за мен не е важна марката а дали ще ми хареса,хареса ли ми нещо направо го взимам без да се замислям
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия