заешко на Hipp в Бургас ?

  • 565
  • 6
някой от вас вземал ли е заешко на Hipp  в Бургас? това, което е с картофи и копър за след 4 мес. на всякъде има само за след 8
Виж целия пост
# 1
Аз лично не съм виждала, но да си призная не съм и търсила. А ти защо държиш непременно да го даваш това заешко? Аз никога не съм давала. Нещо по- специално и полезно ли има в това месо, та ако трябва и аз да търся?
Виж целия пост
# 2
да, всички са ми казвали че заешкото е доста полезно, а и едно най-лесно поносимите меса. тъй като до сега сме яли само пилешко, пуешкото нещо не и харесва, а телешко мисля да и дам след 8 месец, реших да и разнообразя със заешко. но навсякъде има само за след 8м., където зеленчуците вече са на цели късчета. а все още не съм и готвила, а и давам само готови пюрета.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: tan
някой от вас вземал ли е заешко на Hipp  в Бургас? това, което е с картофи и копър за след 4 мес. на всякъде има само за след 8

Защо държиш да е именно това за след 4 весеца? Разликата с другото е само в консистенцията.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Mal4o
Аз лично не съм виждала, но да си призная не съм и търсила. А ти защо държиш непременно да го даваш това заешко? Аз никога не съм давала. Нещо по- специално и полезно ли има в това месо, та ако трябва и аз да търся?

Заешкото месо е най-диетично, освен това е и доста чисто. Не като пилешкото по магазините - бройлери хранени с антибиотици.   Imp
Виж целия пост
# 5
Ако много ти се ска да й даваш, купи едно пюре за над 8 месеца и го пасирай. Освен това ще ти излезе по- на сметка от това за над 4 месеца. Учудвам се, че не можеш да намериш такова. Тук ги има навсякъде.
Виж целия пост
# 6
Гербер имат пюрета със Заешко, точно с копър ... но мисля че са за след 7ми месец - и са доста фини... давам такова на Ели
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия