Харесва ли ви тази реклама на Victoria's Secret?

  • 3 014
  • 48
http://www.youtube.com/watch?v=Vq7W7icd-Fc
Виж целия пост
# 1
На така поставения въпрос отговарям с да.
Виж целия пост
# 2
Става. Защо питаш точно за тази пък реклама?
Виж целия пост
# 3
И какво значи, дали ми харесва тази реклама.
Може да ми харесва заради мацката, може да
ми харесва заради шапката на Боб Дилън или
заради бръчките, може бельото да ми харесва,
може монтажът, може музиката, може крилете.
Ще скокна ли да си купя, това трябва да те вълнува.
Виж целия пост
# 4
Да, но най-много ми харесват сандалите.
Виж целия пост
# 5
И какво значи, дали ми харесва тази реклама.
Може да ми харесва заради мацката, може да
ми харесва заради шапката на Боб Дилън или
заради бръчките, може бельото да ми харесва,
може монтажът, може музиката, може крилете.
Ще скокна ли да си купя, това трябва да те вълнува.

Последното всъщност не ме вълнува, тъй като не те познавам. Питам, защото в един друг форум много се спореше дали Боб Дилън не е направил грешка, участвайки в тази реклама. Бръчките му са готини, нали? А за музиката няма какво да си говорим, щото аз съм пристрастен.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не харесвам Боб Дилън.Значи не.Ако Б.Д. бъде заменен с някой,който харесвам,ще става.
Виж целия пост
# 7
Последното всъщност не ме вълнува, тъй като не те познавам. Питам, защото в един друг форум много се спореше дали Боб Дилън не е направил грешка, участвайки в тази реклама. Бръчките му са готини, нали? А за музиката няма какво да си говорим, щото аз съм пристрастен.  Simple Smile
Всеки, дори Боб Дилън, трябва да яде нещо. Ако беше участвал в тази реклама навремето когато беше на върха на славата си несъмнено щеше да е грешка. Днес вече никой не го познава че да го съди...
Виж целия пост
# 8
Може би щеше да е направил грешка, ако той бе облякъл бельото.
Виж целия пост
# 9
Грешка щеше да е, ако участваше Азис.
Рекламата е стилна.
Виж целия пост
# 10
Не! Не може да ми харесва малолетно девойче в бельо /ако ще да е и на Victoria's Secret/ и застаряващ чичко, който го зяпа  /дори той да е Боб Дилън/....
Виж целия пост
# 11
Момичето е красиво. Мъжът е гнусен. Идеята - нулева. Значи по-скоро не  Grinning
Виж целия пост
# 12
Само  за перверзии мислите. Покрай бурното обсъждане и на рекламата на Кока-Кола, се чудя, дали върху българите не се въздейства с 25-ти, 26-ти, 33-ти и 42-ри кадър. Намирисва на конспирация... Thinking
Виж целия пост
# 13
Да, много ми харесва
Виж целия пост
# 14
Всеки, дори Боб Дилън, трябва да яде нещо. Ако беше участвал в тази реклама навремето когато беше на върха на славата си несъмнено щеше да е грешка. Днес вече никой не го познава че да го съди...

Нещо май си в грешка, Недосегаемий! Боб Дилън е все още на върха на славата, за разлика от много други, които изгряха на 21 и залязоха на 22.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия