Пъзел Дисни 24-30 елемента, но с макси размер на отделните елементи

  • 1 296
  • 10
Търся пъзел за 3-годишни. На Дисни е, на кутията, там където пише броя на елелементите пише и MAXI. Много ги губят малките елементи и когато някое липсва настава истерия, че картинката не е цяла. ooooh!
Търсих в он-лайн магазините на Вега и Играчките, в Хиполенд и книжарници Ориндж.
Не успях да открия.
Помагайте, че този дето го имаме в къщи вече със затворени очи го редят и им е супер омръзнал.
Виж целия пост
# 1
дай снимка да го видя ние имаме един макси да видя дали е такъв и ще ти кажа
Виж целия пост
# 2
строшен ми е фотоапарата. това изкара :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=209422&photo=3
Виж целия пост
# 3
Имам такъв , но е със 107 елемента
Боян реди като обезумял на Дисни тези дето са по 3 в кутия вземи и ще им е много интересно ина4е ако видя утре такива при нас ще ти кажа,
аз едрия взех от Фантастико и одеве гледах какво нови има май ми се мярна като вашият, но на него с малко 4асто  и големи не са му интересни
реди ги за 5 минути макс и край
Виж целия пост
# 4
Пфу днес бях във Фантастико в МОЛ Скай Сити. Имаме от тия на Дисни, които са по 2 и по 3 бра в кутия 2 кутии - и дървен и от картонените и вече нито 1 цял  Rolling Eyes.
Утре ще ходя до Хепиленд на Черни връх, уж казаха че имат.
Виж целия пост
# 5
Виж в Джъмбо,
също така в халите,на най-долния етаж има детски магазин и продават пъзели на Дисни.
Виж целия пост
# 6
Имаме пъзел с Пух с много големи парчета купуван от Бонжур в Скай Сити. Пробвай там!
Виж целия пост
# 7
Мерси за идеите. Ще отида, че днес в магазина на Хепиленд в Метрокмм в Мл.4 нямаше. Всички пъзели обаче за намалени. Тези на дисни,  които са по 2 бр. в кутия са по 5 лв. Shocked по-голям беше изборът обаче за 4, 5 и нагоре годишни деца.
Виж целия пост
# 8
Имаме макси пъзели-2, с Маккуин и с Мечо Пух и Слончето, купих ги от една книжарничка на пазара на Борово, по 14 лв., взех един и от Джъмбо, 18 едри части, с Колите, за 10 лв.Много е лесен обаче.
Виж целия пост
# 9
В Бонжур има такива. Сега обаче трудно ще намериш, защото живеем в Бг и все още не са правили зареждане след коледната и новогодишна истерия. Аз ще проверя на още едно място и утре ще пиша  Wink
Виж целия пост
# 10
От макси пъзелите на Дисни с 24 и 30 части има в детския магазин в Princess Outlet център, Младост 4, мисля че бяха по 5 лева.
Пъзели на Дисни продават и в книжарница Писмена - до кино Люмиер, но не съм обръщала внимание какви точно има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия