Често пишкане на 7 год.дете???

  • 1 572
  • 8
Нормално ли е 7 годишно дете да пикае често..аз съм бременна ама той пикае повече и от мен,имам впредвид на 20 мин е в WC..,понякога се случва за 5-10 мин 2 пати..направо ми дава вид,че от тоалета не излиза...
Виж целия пост
# 1
нормално е може да се е простудил малкият.
Виж целия пост
# 2
Не мисля ,че е нормално.
От колко време го забелязваш това често ходене до тоалетна.Ако е от няколко дена ,значи не е нормално.Ако винаги си е ходил така на често-незнам.
Според мен трябва да пуснете изследвания на урината.Моят син ,когато беше на 5г.,почна така да ходи често и ми се оплака че много му се пишка,но пуска само по няколко капки.Имаше инфекция на пикочните пътища,която излекувахме с антибиотик.
Разпитай детето,то е достатъчно голямо за да обясни дали чуства някакво неразположение.Можеш да го накараш да се изпиша в бурканче или в някакъв друг съд за да видиш колко урина отделя и дали е с променен цвят и мирис.
Виж целия пост
# 3
И аз не мисля, че е нормално. Аз като настина тичам като финикиец. Разбира се ако пия прекалено много вода, също е така.
Направи консултация с личния, пусни изследвания на урина.
Виж целия пост
# 4
Нормално е, ако е за 1-2 дена може да се е простудил,
но ако  продължава така  се консултирай с лекар!
Виж целия пост
# 5
Има ли болка при уриниране; по-тежка миризма от урината?
По принцип не е нормално, особено, ако преди това детето не е пишкало толкова често.
Виж целия пост
# 6
Според мен, ако продължи по- дълго време, непременно потърси мнение на специалист !
Виж целия пост
# 7
Може да е настинал. Ако продължи това го заведи на лекар. Давай чай от липов цвят действа диуретично ако има нещо да се прочисти.
Виж целия пост
# 8
Става въпрос за синът на мъжът ми,който е в нас за уикенда...правило ми е впечатление ,че и преди по често пишка..,ама вчера просто бях #Crazy ...днес мъжът ми като го прибере,ще говори с бившата си,да го заведе на лекар Wink...Благодаря ви bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия