Детска градина ЛИДИ в Бояна

  • 1 394
  • 3
Здравейте ! Hug
Тъй като не успях да открия миения по темата за детска градина ЛИДИ в Бояна newsm78, моля да споделите с мен вашите впечатления!
Насочила съм се към нея, но бих искала да се посъветвам и с вас.
Предварително много Ви благодаря!
Желая Ви много здраве и усмивки!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Привет  Simple Smile
Моя Бобчо ходи в ЛИДИ.
Много му харесва там и това за мен е най-важното  Hug
Питай ако нещо по-конкретно те интересува.
Виж целия пост
# 2
Здравей Valka! newsm51
Бобо го видях в петък вечерта там! Голям сладур е!   love001
От колко време я посещавате? Възпитателките как са? Храната? Боледъвал ли е?
Виж целия пост
# 3
Бобо ходи в Лиди от април. Тогава навършваше две. Снимките в профила ми са от партито в детската градина.
Възпитателките са ок, много са мили с децата. Бобо ги харесва всичките /не е споменавал да има любима  Wink/ Децата се обръщат към тях на малки имена ... макар че отскоро ми говори за "боскожите" в детската градина  Laughing
Бобо още не иска да ми разказва какво правят в детската градина, но явно много ги занимават. През пролетта страхотен спектакъл направиха децата по случай края на учебната година. Имат една госпожа/госпожица по английски - Вени май се казваше, Бобчо често я споменава - явно му е взела интереса ... Бобо вече знае цифрите на английски  Laughing
Храната - знам че я вземат от кетъринга към следствието. Това за обяд. Това което много не одобрявам е че понякога им поръчват пица. За закуска им дават корнфлейкс или някакви топли закуски. Това което ми казаха в началото е че десерт не им дават, или по-точно десерта е плодове но ги ядат към 11 часа преди обяда /разделно хранене  Laughing/. Има и следобедна закуска, но каква честно казано не знам. Обикновено на стената над гардеробчетата има закачено седмичното меню, но аз все бързам и нямам време да го загледам.  Crazy
За боледуването - ами боледува мойто. Дори в момента пак е болен.  Cry Но според мен си зависи от децата. Миналата зима не ходеше на детска градина и пак боледуваше.
Ако се сетиш нещо друго питай.
Успех с избора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия