Декоративно дърво от хартия и скреж?!

  • 4 007
  • 15
Здравейте,! Реших вас да попитам , ако сте запознати , нали ходите и вие по цветарски магазини , все ми казват там да търся, ама...... ТА въпроса мие  Знаете ли къде мога да купя декоративно дръвче , което се прави от хартия, поставя се в една течност и до седмица се образува нещо като скреж по него и става на коронка? Високо е около 15 см.Не знам как се казва или кой го произвежда, не намерих и снимка в нета или пък тази от вкъщи за да ви помогна, но ще съм много благодарна ако ми кажете поне как се казват ,защото като обясня в цветарски магазин и ме гледат недоумяващо. Не знам дали обясних както трябва, но дано се сетите за какво иде реч!
Виж целия пост
# 1
Аз за първи път чувам за такова дръвче, но ми стана интересно от обяснението ти и ще следя темата!  Wink Дано пише някой който е запознат!  Peace
Виж целия пост
# 2
провери в магазините за играчки или в книжарниците,
в Скай сити на втория етаж има едно магазине за разни идейни играчици за малки и големи там съм виждала и купувала, но не мога точно да ти го обясня къде се намира, малко се пада към кафетата, вътре има аквариуми с гущери и тарантули и разни чудесийки.
Виж целия пост
# 3
Predi време имах такова. С най-различни цветове, мн беше красиво, но трябва мн да го пазиш, защото "скрежа" пада мн лесно
Виж целия пост
# 4
Покажете снимки на това чудо - мног интересно звучи
Виж целия пост
# 5
Това чудо звучи много инресесно.... Peace
Ще следя темата!
Някой ако го има-да покаже снимка! Peace
Виж целия пост
# 6
И аз искам да го видя Peace
Виж целия пост
# 7
denny_k, виж какво открих случайно - http://www.metacafe.com/watch/913111/make_crystal/. Май е различно от твоето дърво, но може да се ползва идеята, а резултатът е толкова красив! Мисля, че боракс лесно може да се намери. Аз ще потърся и ще го пробвам в къщи.
Виж целия пост
# 8
Скрежа може да се направи от кристалите за великденски яйца, но в случая няма как да се върже с хартията?! Thinking
Виж целия пост
# 9

Това е страхотно:) На мен веднага ми дойдоха идеи за тези кристалчета:)
Виж целия пост
# 10
Имах такава елхичка от Лъки бой (царевичните пръчки).Много беше готино!
Виж целия пост
# 11
Ентусиазирана от красотата която видях вчера се засилих и бях много учудена, че в първата аптека в която влязох намерих боракс изкупих всички пакетчета които имаха.Прибрах се и веднага започнах да действам според филмчето, но нищо не стана.Първо това вещество което купих е бяло не синьо, второ изобщо не пожела да се разтвори във водата а си стоеше утаено на дъното да не говорим за полепяне по копчето и дума да не става.И така пълен провал  Sadсега си имам няколко пакета боракс добре, че не скъп.
Виж целия пост
# 12
Да не би да има и някакъв друг вид боракс  newsm78
И аз мислех да пробвам...
Виж целия пост
# 13
запис за темата - интересува ме
Виж целия пост
# 14
За да не се ядосваш за боракса - смеси го с намачкан варен картоф и става чудесна отрова за хлебарки - картофа ги привлича, а боракса ги трови. (горе-долу такова е съдържанието на кубченцата против хлебарки)
За дървото - не съм виждала, стана ми интересно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия