Детски развлекателен комплекс "Камбаните" - мнения

  • 3 544
  • 6
Знаете ли нещо за развлекателен комплекс "Камбаните" - къде се намира, какво представлява, контакти?
Дали изобщо съществува? Намерих телефон 875 90 16, но никой не отговаря...
Виж целия пост
# 1
Детски развлекателен комплекс "Камбаните"

след "Младост' 4
раб. време: 9 - 21 ч.,
тел.: 02/875 90 16
Виж целия пост
# 2
Отново звънях, но никой не вдига ...
Виж целия пост
# 3
Намира се през околовръстното, срещу Технополис.

Едновремешния монумент "Знаме на мира", открит и направен от Людмила Живкова.
Виж целия пост
# 4
Това нещо като София Ленд ли е? Някой ако е ходил да разкаже повече.
Виж целия пост
# 5
Ако става въпрос за камбаните от детските асамблеи "Знаме на мира", а не за новоткрит комплекс - на мен много ми харесва. Не очаквай някакви катерушки, джунгли, въртележки. Има камбани от различни държави в различни форми спрямо националната традиция. Всяка държава, учатничка в детските асамблеии едно време, подарява за монумента своя камбана. От близо година не сме ходили. Но децата много се радват. Така че нещо, което е много по-различно от днешните дески комплекси и няма нищо общо със София ленд (може би единстевената връзка е, че е на открито в полите на Витоша). Там ходят много чужденци.
Виж целия пост
# 6
Ако става въпрос за камбаните от детските асамблеи "Знаме на мира", а не за новоткрит комплекс - на мен много ми харесва. Не очаквай някакви катерушки, джунгли, въртележки. Има камбани от различни държави в различни форми спрямо националната традиция. Всяка държава, учатничка в детските асамблеии едно време, подарява за монумента своя камбана. От близо година не сме ходили. Но децата много се радват. Така че нещо, което е много по-различно от днешните дески комплекси и няма нищо общо със София ленд (може би единстевената връзка е, че е на открито в полите на Витоша). Там ходят много чужденци.

Че то това си го има от много време.

Може би става въпрос за нещо ново Thinking.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия