откога не е вредно парцалени кукли & плюшени играчки

  • 736
  • 4
знам,че за бебета си има бебешки плюш и не се дават обикновени играчки... заради алергии и какво ли още беше  newsm78
та, откога могат да си играят примерно с парцалени кукли (като една много разпространена из магазините ни (момиче с плитки, различни цветове, изцяло от плат и прежда, пере се в пералня без проблем и има в бонжур, в ХИТ-а и на още места) и обикновени плюшени играчки?


 Hug
Виж целия пост
# 1
Не знаех, че има бебешки плюш ..
Малката направи алергия точно от такива играчки, а съм купувала само на Чико и Бертони - производители, на които имам доверие и за състава, и за боите и прочие ...

Освен от състава, може да се алергизира детенце и от това, че в този тип играчки се събира повече прах
Виж целия пост
# 2
на повечето плюшени играчки пише за деца над 3г, така че явно след тази възраст вече може. Преди това не е препоръчително.
Виж целия пост
# 3
Е,че то на повечето играчки пише 3+,до тогава с какво да си играят? Според мен даваш и пробваш,ако направи алергия,поне ще знаеш,че е алергично.  Не можем да си опазим децата от всичко.
Виж целия пост
# 4
Хмм, ми те повечето бебешки дранкалки са от плюш или пластмаса. С пластмасовите освен да си направи цицина, друго не виждам. Аз давам плюшени (от късокосместия плюш) от отдавна. На повечето пише 0+ месеца.
А за Бертони, чак пък доверие да имам ....   По-скоро посредствени китайски стоки,достъпни за нашия джоб, но това е друга тема!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия