AM nutrilon 2 какво количество ?

  • 503
  • 7
Здравейте , дъщеря ми е на почти 6 мес и трябва да преминем на друго АМ. До сега бяхме на нутрилон 1 , но вече трябва да преминем на нутрилон 2 . Притеснявам се , че на кутията пише да се дава по 120 мл и 4 мерителни лъжички(за сведение сега сме на 180 мл и 6 мерителни лъжички)   Моля, ако някой е запознат с това АМ да ми пише по колко да давам.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Нещо се обърка откакто смениха етикетите на Нутрилона.Но не е важно какво пише на кутията,защото информацията там е само ориентировъчна,нуждите на всяко дете са специфични.Според мен има нещо недомислено или недопреведено в етикета,защото това е сравнително малко количество мляко за дете на 6 мес.Преди когато кутията беше изцяло метална,не с този залепен етикет пропорциите бяха 170 и нагоре мл.Прави си колкото си яде детето и бъди спокойна.
Виж целия пост
# 2
Не съм сменяла грамажа, когато преминахме от 1-ца на 2-ка Нутрилон. И аз мисля, че този етикет е нещо сбъркан  newsm78 Най-добре е да си даваш същия грамаж, както досега  Peace
Виж целия пост
# 3
Момичета, изрових една кутия от боклука заради вас  Mr. Green . Схемата за хранене на Нутрилон 2 Стандарт 6-10 месеца  от холандската опаковка е:
6-8 месеца - 3-4 хранения по 200 мл- 180 мл вода +6 равни лъжички мляко
8-10 месеца -3 хранения по 200 мл- 180 мл вода +6 равни лъжички мляко
Виж целия пост
# 4
Колкото иска детето, не гледай таблици и препоръки  Hug
Виж целия пост
# 5
 И аз мисля, че този етикет е нещо сбъркан.Най-добре е да си даваш същия грамаж, както досега,все пак се ориентирай по детето то само ще си покаже колко иска.Аз не съм сменяла грамажа .
Разрових се и намерих една кутия на нея пише:
6 месеца - 3 хранения дневно - 210 мл вода + 7 мерителни лъжички
7 -12 и по - големи - 2 хранения - 210 мл вода + 7 мерителни лъжички
Виж целия пост
# 6
И аз доста се учудих,като видях етикета #Crazy
но продължих да си му давам по 180 мл
Виж целия пост
# 7
И аз доста се учудих,като видях етикета #Crazy
но продължих да си му давам по 180 мл


 Аз също направих така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия