Маимуни през зимата

  • 902
  • 10
Гледахте ли филма?аз направо съм впечатлена,наистина мноого newsm45 много ме разчуства,перфектен е!
а вашето мнение какво е?обичате ли български филми?
Виж целия пост
# 1
 Пореден безпросветен български филм. 
 Поне диалозите течаха гладко.
 Гледам български филми упорито и с мазохизъм-ама ми се гледа най-сетне свеж,светъл,оптимистичен (но не тъп) български филм.
Виж целия пост
# 2
Пореден безпросветен български филм. 
 Поне диалозите течаха гладко.
 Гледам български филми упорито и с мазохизъм-ама ми се гледа най-сетне свеж,светъл,оптимистичен (но не тъп) български филм.
ееее стига де Shocked беше мн добър!!!
Виж целия пост
# 3
Хванах филма от средата,за съжаление! Но ще кажа,че ми тъжно и потискащо предъвкването на социалистическата действителност,за пустото жителство и разпределение,за грубостта на соц. служителките и прочие,за грубиянщината на българския мъж,... Не искам светът да знае за точно тези ни черти ,нека не се отъждествяваме като народ именно с тези типажи,моля.И да спрем да си ги изтъкваме ,и аз искам нещо по-оптимистично.
Иначе добра актьорска игра.А  този Валентин Танев май във всеки филм ще го слагат,ама тъй е-едни и същи,де.
  Интересен ми беше в крайна сметка,докосна ме,натъжи ме,...
Виж целия пост
# 4
Много силен филм.Много ме впечатли,наистина е разтърсващ.
Виж целия пост
# 5
 Гледах го миналата година на голям екран. Сега го гледах за втори път. На фона на новото българско "кино", според мен, филмът е добър. Нещо казва. Иначе рядко успявам да изтърпя филм до края...
Виж целия пост
# 6
 С голям кеф го гледах!!Страхотен филм!!!
Виж целия пост
# 7
Хареса ми. Успя да ме трогне. Гледах го с интерес.
Виж целия пост
# 8
Гледах го и аз. Съвсем не лош бг филм, имайки предвид ниският бюджет който се отпуска за подобни проекти.
Не ми хареса актьорската игра, освен на  newsm78...Лукреция...Това май беше името newsm78
Виж целия пост
# 9
Гледах го, хареса ми  Peace
Виж целия пост
# 10
Гледах го миналата година,страхотен е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия