Хидроцеле

  • 1 089
  • 4
Здравейте, имам един проблем - малкия ми юнак се роди с хидроцеле, още на 2-3 м. ходихме на уролог и той каза, че трябва да ходим да ни види , когато Алекс навърши 6м, иначе нямало нещо сериозно. Можело да се стигне до операция или някаква манипулация с игли, за да се махне течността.....но съм чела, че все пак трябва да се изчака до 1 или 2г. Аз доста се притеснявам.... Алекс сега е на 5,5м. и още тестисите са си същите. Бихте ли ми дали своето мнение по въпроса. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Обикновенно изчакват до 1 годинка, но при всички случаи е добре да се консултирате с детски уролог от Пирогов- напр. д-р Момчилов. Той най-точно ще Ви каже, какво е най-добре за бебето.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за съвета, минахме вече на преглед при д-р Момчилов и той каза, че няма изгледи да се оправи и даже му назначи дата за операция, когато навърши 8м.Аз съм доста притеснена, бихте ли ми обяснили горе-долу как протича такава операция, с каква упойка, възстановяването след това?Опитвам се да намеря в нета информ., но не успявам. Ще бъда много благодарна...
Виж целия пост
# 3
За съжаление не мога да съм Ви в помощ. Анестезията е обща , мисля, че епидурална и детето е в съзнание. Подробности за операцията ще Ви даде самият д-р Момчилов.
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ви все пак!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия