д-р Калчева- Бургас

  • 47 967
  • 58
искам да попитам мамите от Бургас как става записването при тази докторка защото не мога да се свържа с нея или все е заето или никой не вдига.Ако отида на място сигурно ще ме върне.Моля ако някой е ходил при нея да ми каже.
Виж целия пост
# 1
Записването става всеки четвъртък до 10.00 часа  и часовете са за следващата седмица.Надявам се че го обясних правилно.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти.Аз след като звънях цяла сутрин реших и отидох на място дадоха ми час след 2 седмици.Беше една надута секретарка или нещо такова.Направо съм разочарована защото се обаждах преди нова година и ми казаха да се обадя пак след 7 ми януари записването ставало ден за ден.ДА АМА НЕ.
Виж целия пост
# 3
Секретарката и наистина е ужасна и аз не съм очарована от нея, но от д-р Калчева съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 4
Няма ли друг такъв специалист в Бургас със добра апаратура или да продължавам да си чакам.
Виж целия пост
# 5
Наистина ли ехографа на Калчева е цветен и 4Д.И вярно ли е че ако нещо с бебето не е наред тя може да определи.
Виж целия пост
# 6
Незнам дали има друг такъв ехограф в Бургас, но този на Калчева е много добър там се вижда много ясно бебето, не като на обикновените
Виж целия пост
# 7
Има и 4Д ехограф-със сигурност Simple Smile и се води най-добрия в Бургас  Peace
Виж целия пост
# 8
А тел. може ли да ми дадете?Как чак за следващата седмица,от вчера съм с болки!
Виж целия пост
# 9
Тел. 84 08 08. Аз бях при нея на 14.01 ,нямах час но чаках докато се освободи малко/имаше недошли/.Беше спешно и трябваше да мина.
Виж целия пост
# 10
Мили момичета ,апарата както казвате може да е много добър. но тази която стои зад него въобще не е добра. Уверявам ви и ви гарантирам 100 процента.Освен пола тя не може да види нищо друго.Казвам от опит. Заради нейния непрофесионализъм родих дете със сърдечна малформация,което почина след раждането .За нея е важно да види пола ,може дори да ви извика повторно в края на бременността да видите на кого ще прилича бебето .Като че ли това е най важното. Просто нямам думи за тази нещастница, която почерни живота ми .Може би има доволни ,но  при тях не е имало проблем с бебето , но има ли нещо просто забравете ,че ще види дефекта. Няма как. Тя не е обучена да работи с 4Д .В България има 3 -4 ма лекари които имат сертификат и те със сигурност не са в Бургас .
Виж целия пост
# 11
Аз бих ви препоръчала д-р Галина Петрова. Работи в Айтос, но си заслужава пътя до там. След две неуспешни бременности, при прехвалените / да не ги изреждам/ бургаски гинеколози не ми се стъпваше. Слава богу, научих за д-р Петрова и мога да кажа, че и благодарение на нея вече си имаме второ детенце. Адресът в Айтос е: ул. Стационна 40, близо до Булбанк. Няма предварително записване за часове. Работи от 8-12 и от 15-18 часа и в събота от 8-12. Следобед е по-свободно, обикновено във вторник и петък. Има два GSM -а, на които отговаря и в почивните дни - 0899815262 и 0888514407. Има 3Д ехограф, но по-важното е, че е страхотен специалист и човек. Смея да го твърдя.
А и е специалист по ФМ. Д-р Петрова е всъщност от Варненската школа, а от това, което видях тя е на светлинни години от Бургаската. За самото протичане на прегледите мога да кажа, че още първия път се почувствах така сякаш никога не бях ходила на гинеколог, попаднах в друго измерение. Laughing За съжаление, тя в момента не влиза в родилно. Затова е добре да се насочиш към някакъв вариант за раждане, когато му дойде времето, а засега горещо ти препоръчвам д-р Петрова за следене на бременността.

Забравих да спомена, че работи и със Здравната каса.

Отново си копирам мнението. Дано бъда полезна на някой.
Виж целия пост
# 12
Д-р Петрова занимава ли се със стерилитет?
За сега ходя при Калчева и съм доволна,но все пак искам и второ мнение.
Виж целия пост
# 13
Д-р Петрова е наистина страхотен ЧОВЕК преди всичко и специалист.
Това е моята лекарка , много съм доволна от нея , отделя на всеки нужното внимание , и обеснява всичко много подробно , а не и вадиш думите с ченгел  Crazy
Има 3Д , и цветен доплер , прави ФМ , и аз също смея да твърдя , че е добра и умее да борави с този апарат.
Знам че доста момичета от Бургас идват тук при нея .
Заслужава си   bouquet
Виж целия пост
# 14
amona,и аз бях доволна от Калчева до момента в който родих .След това обаче тя си остава най некомпетентната докторка в моите очи .Заради нейния непрофесионализъм детето ми се роди със сърдечна малформация. Отидох точно заради това при нея в нужните седмици ,за да види дали плода има някакъв дефект .Уви тя не е добър лекар ,щом видя дори най простото от всичко ,че сърчицето на бебето е от дясно вместо отляво . Да не ти казвам за останалите неща .За тази лъжа -че всичко е наред си платих 70 лв и си тръгнах спокойна до като дойде страшния ден и бебето ми почина .Така че внимавай мн .с нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия