Deaxint i Xanax?

  • 12 513
  • 22
Някой пил ли ги е? Как се чувствахте от тях?
Виж целия пост
# 1
Аз съм пила първото и се чувствах добре.
Виж целия пост
# 2
Аз съм пила Ксанакс.Много добре ми беше от него....Отпускаше ме без да ме замайва....Жалко,че няма кой да ми изпише,та да си имам за черни дни....
Виж целия пост
# 3
майка ми ги пие и двете от доста време и да ти кажа като я гледам е добре!тя самата също се чувства добре,по-спокойна е и вечер спи като пън(хе-хе)
Виж целия пост
# 4
Deaxint се продава свободно в аптеките- не е много силен но действа успокояващо- пила съм преди години, майка ми редовно си го взема-определено действа, можеш да пробваш с него, но препоръчвам по едно дневно .
Виж целия пост
# 5
Деанксит съм пила и определено е чувствах много добре.По принцип се пие сутрин и обед по 1.В никакъв случай не се взима вечер защото има обратно действие-превъзбужда те.Ксанакс взимам в момента и се чувствам добре.Малко се притеснявам че организма може да направи зависимост от него.При мен дозите са много малки-0.25 сътрин и вечер.
Виж целия пост
# 6
Аз също съм ги пила и двете , много добре ми действаха  PeaceСега пия само дианксид Rolling Eyes Първо се почва по едно сутрин и ако има нужда да вземаш второ се почва поне след десет дни и второто трябва да се приеме до 14ч  най-късно  Naughty
Виж целия пост
# 7
Пила съм  Deaxint .Много добре ми действаше.
Виж целия пост
# 8
От Ксанакс - като парцал. От Деанксит - без ефект.
Виж целия пост
# 9
Пила съм първото. Определено има ефект, без странични неприятни при мен.
Виж целия пост
# 10
Аз се чувствам много зле от тях, още повече ми се мотка главата и ми е замаяно... Не знам дали да ги спра.
Виж целия пост
# 11
Лекарството е Deanxit! Няма Deaxint! И дейстава ободряващо.Пие се сутрин и при нужда на обяд но не по късно от 14.00h.Xanax-a е успокоително.На мен лично тои ми деистваше много забиващо и умотващо,кои знае защо!?Кам Xanax трудно се развива зависимост.По-добрия вариант е Lexotan.Успокоява без да успива,но и това е строго индивидуално.Иможе да се комбинира с алкохол като му се засилва действието Simple Smile ...Нека не забравяме че хапчетата немогат да заместят палноценния живот Sad Затова борете се Wink
Виж целия пост
# 12
Пила сьм тези и още куп други,сега сьжелявам,надявам се никога пове4е не прибегна до тях.Сега на бистра глава мисля,4е не ми помагаха,нещата са много по дьлбоки и трябва да се решават,а не да се подтискат.Това е ли4но мнение,всеки сам решава.
Виж целия пост
# 13
Ксанакс-отпуска ме без да ме приспива,но то зависи и от дозата.Аз лично пия изключително ниска,но странно е че усещам действието.Едва ли е психологическа зависимост-вече го пия много рядко при случай..
Виж целия пост
# 14
Не съм пила нито едно от двете.
Но мой колега използваше Ксанакс, за да се "друса" с него. Пиеше по 3-4хапчета и не спеше то 2-3денонощия. Комбинирано естетсвено с голямо количество алкохол.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия