Препарат за топлинна защита за коса?

  • 61 010
  • 260
Моля, препоръчайте препарат, който защитава косата от изгаряне при ползване на сешоар и преса.
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм много доволна от Innova flexible thermal protector на Indola  Peace
Виж целия пост
# 2
Сподели, моля те, от къде и за колко се сдобиваш с това чудо  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Лореал-профешънъл - крем и спрей-от крема съм повече доволна  Peace,Керастаз също имат такива продукти ! може и на други марки да има,но аз тези съм ползвала.
Виж целия пост
# 4
Сподели, моля те, от къде и за колко се сдобиваш с това чудо  Simple Smile

Препоръча ми го една позната, която има магазин за козметика, струва 21 лв.  Simple Smile
Иначе имам и крема на Лореал, но не мога да кажа, че съм много доволна.   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5

Препоръча ми го една позната, която има магазин за козметика, струва 21 лв.  Simple Smile
Иначе имам и крема на Лореал, но не мога да кажа, че съм много доволна.   Rolling Eyes
Кажи къде е магазина  Praynig може и на лични.
Виж целия пост
# 6
 Flutter 6те следя
Виж целия пост
# 7
Запис Peace
Виж целия пост
# 8
Кажи къде е магазина  Praynig може и на лични.

Магазинчето се намира на Колохозния пазар(зад блоковете с гаражите), на ул. Радецки казва се "Белисима".
Виж целия пост
# 9
Аз разчитам на кристали и лосионите на Биофарма.
Виж целия пост
# 10
С тази цел позвам кристали за коса.Старая се да избягвам сешоар, но не винаги е възможно.
Виж целия пост
# 11
Innova flexible thermal protector го намерих в нета в един онлайн магазин за 14,50 без доставката. Поръчах го, утре ще ми го доставят, така че ще пиша скоро  Sunglasses
Radina, благодаря!
Виж целия пост
# 12
Innova flexible thermal protector го намерих в нета в един онлайн магазин за 14,50 без доставката. Поръчах го, утре ще ми го доставят, така че ще пиша скоро  Sunglasses
Radina, благодаря!

Ще дадеш ли сайта? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Можеш ли да дадеш link да си поръчам и аз  baby_neutral
Виж целия пост
# 14
Да, ето го: http://hair2007.bg обаче току що ми се обадиха и ми казаха, че били останали само 2 бройки (аз поръчах 3) и че ще зареждат след около седмица.

Малко ме учуди разликата в цената, която спомена Radina и тази в сайта обаче  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия