Какъв подходящ подарък за новодомци?

  • 20 807
  • 26
Здравейте!
Този уикенд ще ходим у приятели,които си направиха нова къща,но проблема е ,че са от тези,които всичко си имат и всичко могат да си купят,а не върви да идем с празни ръце.Винаги съм се затруднявала да измислям подаръци за рожденни и именни дни,но сега вече не се сещам за нищо подходящо.Ще ви бъда благодарна да споделите идеи.
Виж целия пост
# 1
икона...на богородица например...?или комплект изискани свещи...
Виж целия пост
# 2
Можеш да им вземеш нещо с антикварна стойност,да ти аранжират ваза или кошница с цветя,на нас ни подариха преди време комплект за китайско,който не съм сигурна дали ще им е от полза(ако не обичат китайско),но пък е нещо различно.Можеш да им вземеш една малка вещица,ако са суеверни,защото тя предпазва от уроки.
Виж целия пост
# 3
Много хубав подарък е голяма керамична саксия /кашпа/, аранжирана с няколко вида живи цветя. Виждала съм невероятни такива комбинации, дори и да си имат всичко на такава красота винаги ще намерят място в къщата. А и това не е като букет, който увяхва, а си остава и може да се гледа доста дълго време. Може да им подарите бонсаи, някакво интересно минидърво.
Виж целия пост
# 4
Лично аз получих икона на свети Мина който е пазител на семейството която бе осветена в църква с имената на всички ни.Същата икона подарих и на две приятелки които скоро се нанесоха в нови жилища и мисля че останаха доволни от подаръка.
Виж целия пост
# 5
На скоро направих подарък на едни приятели,рамка за снимки,но не от тези обикновените,в Айко ги има и са много хубави,представлява една метална голяма и е за няколко снимки,гледах ги и в Бриколаж и даже бяха по-евтини,но тези в Айко бяха по-хубави,според мен.Между другото подаръка много им хареса Peace
Виж целия пост
# 6
подарявали сме метла, изтривалка, будилник(от онези старите, с камбанки), баба яга висяща от тавана. според мен икона е чудесен подарък. успех в избора!
Виж целия пост
# 7
Гоблен! Peace
Виж целия пост
# 8
Чаши ...банално, но аз чупя чаши като за световно и все ми трябват
Виж целия пост
# 9
Цвете в саксия - абсолютно неангажиращо е. Винаги могат да го подарят на някого, ако не им харесва. И винаги могат да кажат, че е увяхнало, не са му понесли условията и т.н.

Мразя когато някой ми донесе картина и от мен се очаква едва ли не веднага да си я закача в хола или на друго видно място. Мразя и регулярните въпроси "не й ли намерихте място вече" и абсолютното неразбиране, че конкретната картина не подхожда на интериора ни.

Виж целия пост
# 10
Картина или гоблен
Виж целия пост
# 11
Чаши, чинии, фруктиера ( има много красиви и с невероятен дизайн), картина, комплект салфетки за хранене, цвете в саксия...

Никога не питам дали са ми ползвали подаръка Sick струва ми се проява на лошо възпитание, извинявам се , но лично мнение
Виж целия пост
# 12
Чувала съм от баба ми и знам, че на новодомци и изобщо за влизане в нова къща, не се подарява цвете с пръст - символизирало смърт. Rolling Eyes
Та в тази връзка ти предлагам - прибори за маса, подложки за сервиране, някоя по-интересна фруктиера, комплект хавлии за цялото семейство.
Или просто ги попитай какво искат.  Peace
Виж целия пост
# 13
В този случай и аз те бих посъветвала да подарите осветена икона. Чудесен подарък за един нов дом.
Виж целия пост
# 14
Никога не питам дали са ми ползвали подаръка Sick струва ми се проява на лошо възпитание, извинявам се , но лично мнение

И аз мисля, че е проява на лошо възпитание да подпитваш.

По темата:
Бутилка хубаво вино, отлежало, опаковано в специална кутия и две ръчно украсени чаши, в които да си   пийват в интимните си моменти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия