Гранофорина става ли за бебета?

  • 909
  • 6
Здравейте! От 2 седмици не можем да се справим с едни гъбички в устата, то вече не знам дали е гъбички даже  Confused Мазах с какво ли не, но не се махат. Да ви питам дали Гранофорина става за малки бебета, че вече в чудо се виждам! Докторката каза, че за първи път й се случва такова нещо!???
Виж целия пост
# 1
Ще изкажа мнение като стоматолог-този препарат не е за гъбички,няма да ги излекува ако това е диагнозата.Най-добре е да се види от стоматолог(още по-добре детски) и да се прецени за гъбички ли става дума-ако е така се изписва нистатин,или дактарин гел,но детския лекар да определи дозировката Wink
Виж целия пост
# 2
 Peace Peace

подкрепям, за гыбички не се дава, а се ползват по-горе изброените лекарства, но наистина трябва да се знае дали са гыбички или не.
Виж целия пост
# 3
Благодаря! И аз не знам дали са гъбички  newsm78 Докторката не е идвала да го види! А аз измазах 1 тубичка Дактарин и нищо... Ще трябва да се обърна към някой друг! Още веднъж благодаря!

П.С. Извинявам се, че два пъти е пусната темата. Нещо имах проблеми с интернета.
Виж целия пост
# 4
А откъде намерихте Гранофорин?Мислех,че не се произвежда вече.С него съм лекувала възпалени венци и ми помагаше много.
Виж целия пост
# 5
Една  приятелка ми даде, но той май е с изтекъл срок на годност!
Виж целия пост
# 6
И аз преди година търсихи по аптеките ми казаха, че нито се произвежда, нито се продава от доста време...
Ако имаш и най-малки съмнения в срока по-добре изобщо не пробвай...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия