Сутиен за по-голям бюст във Варна?

  • 6 349
  • 30
Здравейте, искам да се консултирам с Вас за това, от къде си купувате най-добрите за Вас сутиени? Аз все попадам на някакви български - Христи или Рим (просто само те правят големи размери), от които съм страшно недоволна - разпъват или се ластиците за месец-два, правят ми рани на раменете (ако си купя модел с меки презрамки пък ми висват гърдите до пъпа, абе...), банелите им изскачат след 2 пранета... Размера ми е 90 DD или Е, зависи от модела, иска ми се да си купя сутиен, удобен, красив и качествен независимо от цената. Ще чакам отговорите Ви и разбира се най-вече на дами с по-големи бюстове Wink Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
Когато си ходя във Варна си шия бельото и банските при една позната до Колх. пазар. Избирам си материала и цвета, а тя слага здрави ластици и презрамки. Като цяло съм доволна, само трябва да й вися на главата, че има доста клиентела.
Виж целия пост
# 2
а "Триумф"...не ти ли харесват  Rolling Eyes аз за тях знам ,че имат модели за голям бюст!
...сетих се и за още една фирма "Опал" !
Виж целия пост
# 3
И аз съм с голям бюст и съм доволна от сутиените на Триумф. Peace Пробвай тях, ако досега не си Hug
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам на New Silhouette ,имат много готини модели за големи бюстове (имам предвид 80,85,90 D).Доволна съм много от качеството.Не знам само дали имат магазини във Варна. Thinking
Виж целия пост
# 5
Пробвай на Финес. Аз съм доволна Peace
Виж целия пост
# 6
а магазини от където да ги търся ще може ли да споделите че нещо не съм ориентирана в града още
благодаря пак
Виж целия пост
# 7
Магазини, в които се продава Триуфм има на т.нар. главна - ул." Княз Борис"I, точно между хотел "Черно море" и "дупката" има поне два магазина, личат си отдалече, имат си реклами и т.н.
Успех
Виж целия пост
# 8
Аз имам същия проблем.готовите сутиени все не ми стоят добре и са малки. Преди години открих един бутик на Евсиноград,вилната зона.Там и ателието.като реша ,отивам и винаги има готови големи размери ,а и много,много красиви. който го интересува ще му дам телефона там,защото адреса вече не го помня като улица и номер.Пък може и заедно да отидем.Аз не съм ходила и без това отдавна а все ми се иска.
Виж целия пост
# 9
Абсолютно и аз съм за Триумф. И аз доскоро купувах на Христи, но наистина банелите им излизат от строя много бързо, а дори още повече ме дразнят тези шевове/линии, които минават по диагонал през средата на чашките на всички модели. Отвратително е как се виждат през блузата, много ме дразни...

Затова се ориентирах към Триумф и съм изключително доволна. Много са качествени и не се разпадат след първото пране още. Имам предвид, че още след първото пране, сутиените на Христи си губеха формата и трябваше да разчитам на гърдите си, за да ги "изпъна".

Определено имат размери за надарени жени. Така че - ТРИУМФ  Peace
Виж целия пост
# 10
Никакво българско бельо за голям бюст  Naughty Пълни боклуци  Close
Аз имам голям бюст и нося само Триумф и Етам(не съм сигурна дали има вече и във Варна), ееее, как пък нямаше никога дори и едно конче да се разпъне  newsm78 Нося си сутиените по няколко години и съм страшно доволна от тях  Peace
Виж целия пост
# 11
и аз съм за triumpf.невероятни са.да,малко са скъпи ,но качеството си струва.переш го в пералнята-нищо му няма.аз искам телефона на онова ателие на Евсиновград от ПуканкаZ.Много ми е интересно да отида да го видя.
Виж целия пост
# 12
Моята марка сутиени е ЛОРМАР. От години ползвам само тяхно бельо и съм много доволна! Heart Eyes Hug Имат и много модели сутиени, които оптически увеличават бюста с разни подплънки с гел или силикон... Прала съм и в пералня техни прашки, сутиени и други и не са мръднали!
Ето:
http://www.get.bg/catalog/index.php?manufacturers_id=501

Друга много добра марка за мен е Intimissimi, но в България не съм ги срещала.

От Триумф също бях доволна преди години, когато ползвах тяхно бельо Peace
Виж целия пост
# 13
malka feia, ако те интересува Лормар има в магазините на Mell shops, както и от едната страна на банята-гъбата. Там има италианско бельо. Нов силует има от дясната страна магазин Адидас. Триумф имат 3-4 магазина, който е с/у севастопол, по уличката за кукления театър с/у плевенски закуски и в мола. Успех !!!
Виж целия пост
# 14
и аз съм за triumpf.невероятни са.да,малко са скъпи ,но качеството си струва.переш го в пералнята-нищо му няма.аз искам телефона на онова ателие на Евсиновград от ПуканкаZ.Много ми е интересно да отида да го видя.

Телефоните са 052/ 361818 и 0888927102  търси Ванчето.Тя е шефката,много е любезна и внимателна.Тя ще ти обясни по телефона точто как по лесно да намериш къщата.Не е много трудно, защото е на самия главен път и има спирка там. Там има е много хубави дрешки ,така че няма да си излезеш празна.На сутиените по желание слагат силикон за мадамите с по-малък бюст.Между другото там ходят доста от чалгапевиците ни, Мис Бони, Елза Парини и такива разни.Не е изобщо скъпо.Купувала съм си бутикови костюми за по 50 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия