Свиват ли се дрехите в сушилнята?

  • 25 733
  • 47
Е, това ми е въпросът.
Един куп дрехи значително се смалиха, според мен не е възможно синът ми да е пораснал с такива темпове, но днес се оказа, че всичко му е малко? Ползвам я от един месец и  до днес не ми беше направило впечатление... освен едни мои дънки, ама реших, че аз съм надебеляла Mr. Green Да не би  да зависи от програмите, на които суша newsm78
Много се надявам да споделите опит. Сушилнята ми е тази:

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025994
Виж целия пост
# 1
Нищо не ми се е свило, но ги разделям по материи.
Виж целия пост
# 2
Чистия памук се свива малко.
Виж целия пост
# 3
мда, точно едни  долнища памучни са окъсели с  почти 4 пръста... ама за дънките ми е  чудно newsm78
Виж целия пост
# 4
Свиват се , свиват се  Sad. Моята уж има няколко програми, които сушат дрехите с по-ниска температура, за да ги щадят, но пак имам дрехи, които се свиха - вълени плетени дрехи (сушени само на програма за вълна) и памучно трико. Не съм сигурна 100%, че не са се свили още при центрофугирането. От една производителка на памучно бельо съм чувала, че дрехите се свиват не от високата температура, на която се перат, а от центрофугата - скъсявало се междубримковото разстояние (както и да става това, не мога да си го обясня  newsm78).
Виж целия пост
# 5
Свиват се. Не всички, но доста се свиха при мен.
Виж целия пост
# 6
От както започнах да суша всичко на по- ниска температура, нищо не ми се е свивало.
Виж целия пост
# 7
Нищо не ми се е свило, прах и едни дрехи на систъра и тя не се е оплакала..
Сега чакам да видя едни чаршафи от хасе дали ще дадат фира
Виж целия пост
# 8
Дънките са чист памук, затва.
Виж целия пост
# 9
Свиха се някои, еднократно.
Но аз не съм от най-старателните, всичко мятам на една програма, не заглеждам материите  Whistling
Виж целия пост
# 10
Свиха се някои, еднократно.
Но аз не съм от най-старателните, всичко мятам на една програма, не заглеждам материите  Whistling

да де, да,  то понеже и аз съм от тях, та  като се установи, че доста жертви на сушилнята сме дали вече, рекох да попитам Mr. Green

имам едни програми само с градуси, но на тях пише,  че  довършват процеса на сушене, а на другите не мога да определям аз градусите, та как става номера с това сушене на ниски  градуси newsm78
Виж целия пост
# 11
Избираш програма за фино пране или вълна и с часовника удължаваш времето докато ти изсуши нещата Simple Smile
Ама и аз мяткам всичко на една програма, без вълнените, и каквото даде фира - даде, не е било за мен. Каквото е оцеляло след първия път няма проблем.
Виж целия пост
# 12
Jaly, мойта е от най-простите и има бутон за температурата натиснат-по-висока, ненатиснат-по-ниска.. но колко точно градуса не знам
Виж целия пост
# 13
мда, те някой път по-простите неща са за предпочитане Simple Smile
Виж целия пост
# 14
На мен не ми е проблем, защото нося по-широчки дрехи по принцип, сега се стегнаха и станаха муцка  Mr. Green

А забелязвате ли, че по-рядко се налага да махате петна с допълнителни препарати  Thinking имам чуството, че вече всичко излиза  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия