към кого да се обърна

  • 718
  • 2
Преди година направих на дъщеря си апаратче на зъбите.Всеки месец ходим да й го регулират.Последният път обаче тя отказа да го сложи ,защото й убива и това беше преди нова година,после празници,ваканции и така си изкара един месец без него ,а това води до връщане до някаква степен на захапката обратно.  Отиваме при докторката за да й обясним проблема ,както и да погледне зъбите й ,защото един я болеше ,а друг изникнал без да е паднал млечния.И как бях посрещната?Първо се ядоса задето и аз влезнах в кабинета,а вън било кално и те гледали да пазят чисто(???????? Thinking)А детето е на 7 год.Незнам кой на кого ще обяснява какъв е проблема или пък какво трябва да се прави.А второто което каза ,е че това дете го вижда за първи път ooooh!По имена картон на детето не намери.После се оказа че те картони почнали да правят преди половин година ooooh!Отказа да погледне зъбите на детето ,защото тя оправяла само захапки.Развика се на дъщеря ми задето не си носи апарата,тя пък като се стресна и не обели дума,дори не оговори защо.На тази докторка аз съм дала 1000лв. за да лекува децата ми и то без никакъв документ.1000 ,защото в това число е и другата ми дъщеря,на която съм платила лечението а пък тя не си е сложила апарата в устата,но това разбира се си е за моя сметка.Въпроса е там че аз с нея не я занимавам въобще.                                                                         Към кого да се обърна? Не мога да оставя нещата така.Аз съм платила и поверила здравето на детето си на тази "докторка"
Виж целия пост
# 1
Първо сменяш доктора! И защо си дала 1000 лева без документ, ми тя може ей така без никакви тарифи и каквото и да било да ти ги е звела.
А за оплакване - не съм много сигурна - или в РЗОК или Районния център по здравеопазване!
Как може да има такива лекари не мога да проумея, още повече що се отнася до деца. Пък и, за да не ги е страх както повечето хора като пораснат да ходят на зъболекар, отношението се гради още от малки!
Виж целия пост
# 2
1000 ,защото в това число е и другата ми дъщеря,на която съм платила лечението а пък тя не си е сложила апарата в устата,но това разбира се си е за моя сметка.Въпроса е там че аз с нея не я занимавам въобще. 
Незнам към кого да се обърнеш, но се чудя с какъв акъл плащате за нещо, което не сте получили. Shocked Какво очаквате с предварителното плащане??? И то без документ??? По-добро обслужване ли? newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия