Въпрос за Тойота Ярис Версо

  • 4 501
  • 11
Много моля ако някой знае от къде да сваля инструкция за експлоатация за Тойота Ярис Версо да напише.Има ли някой такава кола и ако има упътване ще съм много благодарна ако го сканира. Praynig
Виж целия пост
# 1
В смисъл как инструкции?как да я подкараш ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 2
продават дебела книжка с колата. ама аз моята я карам вече 6 месеца без да съм чела. дали съм изпуснала нещо newsm78
Виж целия пост
# 3
С колко педала ти е колата ? Simple Smile
Виж целия пост
# 4
С колата трябваше да ми дадът и книга с инструкции, но не ми дадоха . Обичам когато си купя нещо да прочета книжката и да знам всяко копче за какво е .
Виж целия пост
# 5
на мен ми дадоха инструктаж на място - за всяко копче. за СД-то има отделна книжка. на копчетата също така е нарисувано за какво са и лесно става ясно.

ама ти сигурно искаш да прочетеш как се кара кола newsm78

между другото, ако е нова, е редно да си получиш всичко от дилъра.
Виж целия пост
# 6
Колата е на 5 години . Имам я от една седмица . Мога да карам . Просто искам да прочета книжката .
Виж целия пост
# 7
До колкото знам последните няколко модела имат датчици и за тях се ползват книжките.Например как да изтриеш най-високата достигната скорост  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Колата е на 5 години . Имам я от една седмица . Мога да карам . Просто искам да прочета книжката .
правилно. ще научиш неща по експлоатацията на автомобила, които са важни и трябва да се знаят. а също и за екстрите на колата.
абе има нужда да се прочете, каквото и да ти говорят тука.
Виж целия пост
# 9
Колата е на 5 години . Имам я от една седмица . Мога да карам . Просто искам да прочета книжката .

Но вече съжаляваш, че попита, нали?
Виж целия пост
# 10
Най-лесно ми се струва да отидеш в представителство на Тойота и да помолиш за книжка. Обикновено в автосалоните дават.

Или попитай в клуб "Тойота" дали не можеш да изтеглиш нещо он лайн.

тук
Виж целия пост
# 11
В ТМ нямат защото колата е спряна от производство 2003
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия